В Україні стартували продажі Samsung Galaxy S10

В Україні стартували продажі Samsung Galaxy S10

Компанія Samsung Electronics оголошує про старт продажів в Україні лінійки смартфонів Galaxy S10. Пристрої можна придбати у фірмових магазинах Samsung та у партнерів на всій території України.

З дня офіційного анонсу в Сан-Франциско до 7 березня була можливість оформити попереднє замовлення на нові пристрої та отримати бездротові навушники Galaxy Buds у подарунок. Результати продажів з попереднім замовленням демонструють збільшений інтерес українців до новинок.

Станом на 8 березня продажі Galaxy S10 за попереднім замовленням майже вдвічі більші, ніж на попередній флагман Galaxy S9 за аналогічний період попереднього року. При чому, у користувачів є можливість забрати своє замовлення ще до кінця березня 2019. Найбільшою популярністю у покупців користується топова модель зі збільшеним екраном Galaxy S10+, доля якої склала близько 2/3 від продажів всієї лінійки.

У пристроях лінійки S10 застосовуються кращі на сьогоднішній день екранні технології Dynamic AMOLED і унікальний дисплей Infinity-O, потужні камери з інтелектуальними можливостями, функція бездротового зворотнього заряду (смартфон може одночасно заряджатися сам і заряджати інший пристрій), ультразвуковий сканер відбитків пальців, вбудований в екран. Оптимізація роботи всіх систем смартфона і нейромережевий процесор.

Нові смартфони доступні в Україні за рекомендованою роздрібною ціною:

• 29 990 грн за версію Galaxy S10 і 32 999 грн за Galaxy S10+ в кольорах чорний онікс, аквамарин, білий перламутр;

• 24 999 грн за Samsung Galaxy S10e в кольорах чорний онікс, аквамарин, білий перламутр, цитрин;

• 39 999 грн за модель Samsung Galaxy S10+ в керамічному корпусі чорного і білого кольорів з об’ємом внутрішньої пам’яті 512 ГБ.

comments powered by Disqus
 
Top