Флагманські смартфони TP-Link Neffos X20 та X20 Pro

Флагманські смартфони TP-Link Neffos X20 та X20 Pro

Нові моделі працюють під управлінням Android 9.0 Pie та відрізняються градієнтним дизайном, великим екраном із співвідношенням сторін 19:9 та чудовими подвійними камерами.

Neffos X20 та X20 Pro оснащені дисплеями з диагоналями 6,26” та нестандартним співвідношенням 19:9. В залежності від конфігурації на вас очікує до 4 ГБ оперативної пам’яті та до 128 ГБ внутрішньої пам’яті з можливістю розширення за допомогою MicroSD. Також смартфони оснащені батареями підвищеної ємності на 4100 мАг.

Neffos X20 и X20 Pro оснащені подвійною камерою 13 МР + 5МР. Під час зйомки одна з камер виконує функцію датчика глибини – це необхідно для портретної зйомки та фотографій с эфектом боке.

Під час робот з фронтальною камерою смартфони використовують штучний інтелект, щоб ідентифікувати та покращити риси обличчя людини в кадрі. Також ви зможете використати опцію AI Scene Recognition, яка дозволяє камері обирати оптимальні налаштування для одного з 17 режимів роботи.

Нові моделі працюють на базі Android 9.0 Pie, яку доповнює найновітніша оболонка NFUI 9.0. Відзначимо, що в NFUI 9.0 реалізовано кілька програмних інструментів для роботи з камерами, які допоможуть зробити якісний портрет із розмиттям фону як за допомогою основних камер, так і з використанням фронтального сенсора.

Neffos X20 та Neffos X20 Pro виготовлені зі скла та металу. Смартфони випускаються в чотирьох кольорових рішеннях: чорному, синьому, червоному та пурпуровому для Neffos X20 та чорному, сапфірно-синьому, малахітово-зеленому та сонячно-пурпуровому для Neffos X20 Pro. Ефект градієнта (кольорове рішення корпусу не є однорідним та переливається) досягнуто за допомогою технології нанокрісталічного багатошарового покриття.

Очікується, що нові смартфони з’являться в продажу в червні поточного року.

comments powered by Disqus
 
Top