Huawei презентує абонентський пристрій 5G CPE Pro

Huawei презентує абонентський пристрій 5G CPE Pro

Huawei Consumer Business Group (CBG) представив на Всесвітньому мобільному конгресі 2019 роутер 5G CPE Pro. Абонентський пристрій забезпечує нові можливості для надшвидкісних широкосмугових бездротових з’єднань та інтелектуальні функції двоканального зв’язку. Huawei 5G CPE Pro був уперше продемонстрований у січні на ексклюзивному заході з нагоди запуску продукту. Роутер розроблений для забезпечення високошвидкісного зв’язку на «нульовій дистанції» між підключеними до мережі пристроями. Huawei 5G CPE Pro працює на базі чипсета Balong 5 000 і є революційним рішенням у процесі розгортування 5G для пристроїв користувачів у всьому світі.

Huawei 5G CPE Pro забезпечує чудову роботу й використовує перший у світі мультимодовий 5G-чипсет — Balong 5 000. Завдяки високій потужності чипсета роутер підтримує комерційне використання двох режимів, 4G і 5G. Це перший пристрій, що відповідає галузевим стандартам щодо пікової швидкості завантаження 5G. При частоті суб-6 ГГц чипсет Balong 5 000 може досягати швидкості завантаження до 4,6 Гбіт/с. Дворежимні елементи дозволяють пристрою використовувати 4G за замовчуванням, якщо покриття 5G недостатньо потужне.

Роутер Huawei 5G CPE Pro відповідає вимогам клієнтів щодо можливостей підключення. Він використовує оптоволокно зі швидкістю до 3,2 Гбіт/с для комерційних мереж. Це забезпечує ультрачіткий візуальний зв’язок і захоплюючу мультимедійну взаємодію.

Роутер Huawei 5G CPE Pro встановлює нові стандарти у мобільній індустрії. Пристрій забезпечує Wi-Fi-з’єднання нового покоління й призначений для роботи на безкомпромісних швидкостях за будь-яких умов. Серед інших переваг Huawei 5G CPE Pro — висока швидкість передачі даних, підвищена потужність і поліпшена ефективність. Швидкість мережі 5G збільшилася на 60%. Тепер відео у форматі HD можна завантажити всього за три секунди – у 21 раз швидше у порівнянні з 4G. Оснащений найбільш передовими технологіями Huawei 5G CPE Pro може похвалитися в тому числі й мінімальними розмірами корпусу, всередині якого знаходяться два потужних радіатора. Отвір внизу корпусу дозволяє створити потік повітря поліпшуючи розсіювання тепла на 30%.

Huawei продовжує ставити надійність і можливості підключення на чільне місце у своїх інноваціях. Так, Huawei HiLink дозволяє 5G CPE Pro підключатися до будь-яких мереж всього в один клік. Huawei HiLink — це платформа для підключення «розумних» будинків, що забезпечує міжмережеву взаємодію між інтелектуальними пристроями різних категорій. Завдяки сумісності з WPS користувачам більше не потрібен пароль для підключення до Wi-Fi, що робить пристрій зручним у використанні. За допомогою Huawei HiLink Wi-Fi користувачі можуть легко побудувати єдину мережу з роутером та іншими HiLink-сумісними точками доступу Huawei для забезпечення покриття Wi-Fi на великих площах. У таких мережах пристрої легко перемикаються між точками доступу залежно від відстані між ними.

Завдяки постійним інвестиціям у науково-дослідницьку діяльність для розвитку 5G Huawei розширює глобальну співпрацю з декількома партнерами за екосистемою, міжнародними галузевими організаціями та іншими учасниками ринку. З 2009 року компанія Huawei співпрацює з понад 20 університетами у всьому світі й активно працює з такими організаціями, як METIS, ITU, China IMT-2020 і 3GPP. Huawei створила 13 глобальних об’єднаних дослідницьких центрів для розробки 5G-рішень і разом з партнерами підтримує розвиток єдиного стандарту 5G, щоб впровадити принцип спільних інновацій та сприяти становленню високорозвиненої 5G-індустрії.

comments powered by Disqus
 
Top