Samsung представляє нові носимі пристрої Galaxy

Samsung представляє нові носимі пристрої Galaxy

Компанія Samsung Electronics представляє новітню серію носимих пристроїв Samsung Galaxy: Galaxy Watch Active, браслети Galaxy Fit і Fit e та бездротові навушники Galaxy Buds. Новинки були створені з урахуванням потреб людей, що ведуть активний спосіб життя, які прагнуть до підтримки балансу фізичної активності, і для тих, кому потрібна додаткова мотивація.

Galaxy Watch Active: Спорт і стиль

Galaxy Watch Active поєднують витончений преміальний дизайн і інтелектуальні технології. Вони створювалися для користувачів, що приділяють увагу моді та прагнуть щодня підтримувати необхідний рівень фізичної активності. Пристрій одержав оновлений дизайн, тонкий та легкий корпус і багатий набір функцій для збалансованого способу життя. Завдяки привабливому мінімалістичному інтерфейсу процес управління пристроєм став ще простішим. Широкий вибір стильних циферблатів і різнокольорових спортивних ремінців дозволяють підкреслити унікальний стиль кожного користувача.

Galaxy Watch Active використовують комплексний підхід і дозволяють контролювати всі важливі параметри фізичної активності людини (включаючи навантаження під час тренувань, якість сну, рівень стресу та стан здоров’я), що перетворює пристрій в персонального тренера, доступного користувачу протягом всього дня. Новинки мають весь набір функцій сімейства Galaxy, а також найсучасніші технології моніторингу активності та стану здоров’я.

  • Вимірювання кров’яного тиску: З додатком My BP Lab, розробленим спільно з Каліфорнійським університетом (Сан-Франциско), на Galaxy Watch Active можна відстежувати один з найважливіших функціональних показників – кров’яний тиск.
  • Спокій кожен день: Стежити за рівнем стресу стає простіше з вбудованою функцією Stress Tracker. З її допомогою можна контролювати стан організму, а при підвищенні рівня стресу пристрій пропонує дихальні вправи, ефективність яких можна перевірити відразу на екрані пристрою.
  • Фітнес-трекер: Користувач вибирає потрібну вправу і починає тренування. Galaxy Watch Active автоматично визначають вид активності (біг, велосипедна прогулянка, веслування, тренування на еліпсі і ще 39 видів вправ можна вибрати в ручному режимі, задаючи щоденні цілі та відстежуючи прогрес).

Galaxy Watch Active допомагає урізноманітнити повсякденне життя і розширює можливості мережевої взаємодії, забезпечуючи комплексну інтеграцію з усіма пристроями екосистеми Galaxy. Пристрій сумісний з ОС Android і iOS, а також підтримує популярні сторонні додатки, такі як Under Armour, Spotify і Strava.

Galaxy Watch Active з’являться в Україні у березні.

Безпровідні навушники Galaxy Buds

Galaxy Buds – новітні бездротові навушники. Пристрій має компактні розміри, зручний форм-фактор, простий в управлінні і забезпечує найвищу якість звуку від AKG. Вдосконалений режим Ambient Sound дозволяє добре чути все, що відбувається навколо, навіть коли навушники знаходяться у вухах, що гарантує повний контроль над ситуацією як під час здійснення дзвінків, так і прослуховування музики. Адаптивний подвійний мікрофон складається з одного внутрішнього та одного зовнішнього мікрофонів у кожному навушнику, що гарантує чистоту голосу під час розмов у тихій чи галасливій обстановці.

Навушники Galaxy Buds супроводжують користувача протягом усього дня, забезпечуючи до 6 годин прослуховування музики або до 5 годин телефонних розмов в режимі Bluetooth-підключення. Компактний футляр збільшує час роботи на 7 годин і дозволяє заряджати навушники на 1,7 години роботи всього за 15 хвилин. Завдяки технології бездротової зарядки та можливості взаємної підзарядки пристроїв, користувач може швидко зарядити навушники від смартфона Galaxy S10. Galaxy Buds будуть доступні в Україні у продажу в березні, а, також, стануть подарунком для користувачів, які оформили попереднє замовлення на будь-який новий смартфон серії Galaxy S10.

Galaxy Fit і Galaxy Fit e: щоденний фітнес для кожного

Створені для шанувальників фітнесу браслети Galaxy Fit | Fit e допомагають підтримувати активний спосіб життя і підвищать ефективність тренувань.

Пристрої в тонкому і легкому корпусі Galaxy Fit | Fit e забезпечують простий моніторинг цілого ряду параметрів, допомагаючи в досягненні поставлених цілей. Вони автоматично починають відстежувати активність під час ходьби, бігу, велопрогулянок, веслування, стрибків і занять на еліптичному тренажері або старту звичайного динамічного тренування. Користувач може в ручному режимі вибрати один з понад 90 видів вправ у додатку Samsung Health на смартфоні, і браслет Galaxy Fit | Fit e автоматично почне відстеження обраного тренування. Завдяки поліпшеним технологіям аналізу якості сну та інтелектуального управління стресом, можна моніторити стан організму цілодобово.

Простий та інтуїтивний інтерфейс Galaxy Fit | Fit e дозволяє читати сповіщення, текстові повідомлення та інформацію віджетів, встановлених на смартфоні, налаштовувати будильник, керувати календарем, перевіряти прогноз погоди відразу на браслетах. Під час переміщення в інші часові пояси браслети Galaxy Fit автоматично перемикаються в режим відображення подвійного годинника, допомагаючи орієнтуватися в часі. Обидві моделі захищені від вологи за стандартом 5 атм., що дозволяє без проблем приймати душ і плавати в басейні, не знімаючи пристрій. Браслети Galaxy Fit | Fit e з’являться в Україні в квітні.

comments powered by Disqus
 
Top