Samsung представляє нову категорію смартфонів – Galaxy Fold

Samsung представляє нову категорію смартфонів – Galaxy Fold

Компанія Samsung Electronics представляє смартфон Galaxy Fold – складний пристрій, що відкриває принципово нову категорію мобільних гаджетів. Модель Galaxy Fold оснащена першим у світі гнучким безрамковим екраном Infinity Flex Display з діагоналлю 7,3 дюйма, завдяки якому смартфон здатний складатися в компактний пристрій. Galaxy Fold відкриває для користувачів абсолютно новий досвід і великі можливості для багатозадачності.

Смартфон і планшет в одному пристрої

Galaxy Fold представляє самостійну категорію пристроїв. У розкладеному вигляді пристрій являє собою смартфон з найбільшим на сьогоднішній день екраном. Galaxy Fold втілює в собі інновації в сфері матеріалів, проектування і дисплейних технологій, які створювалися Samsung протягом восьми років з моменту випуску першого прототипу гнучкого екрану Samsung у 2011 році.

  • Нові дисплейні матеріали: Внутрішній екран смартфона не просто гнучкий. Він складається. Складний екран – результат багаторічних розробок і інновацій. Samsung створила новий полімерний шар і розробила екран, який майже вдвічі тонший екранів звичайних смартфонів. Новий матеріал робить Galaxy Fold гнучким, міцним і довговічним.
  • Інноваційний шарнірний механізм: Смартфон Galaxy Fold відкривається плавно і природно, подібно книзі. Завдяки інноваційному з’єднувальному модулю легко складається в плоский компактний пристрій. Модуль, захований всередині стильного корпусу смартфона, надійно захищає внутрішню функціональну частину та механізм згинання, забезпечуючи безперебійну роботу навіть під час найінтенсивнішого використання.
  • Нові елементи дизайну: Samsung приділяє максимальну увагу кожній деталі, кожному елементу, який ви бачите або якого торкаєтеся, від екрану до корпусу. Сканер відбитків пальців, розміщений на бічній стороні корпусу, якраз там, де зазвичай знаходиться великий палець, коли ви тримаєте пристрій в руці, дозволяє з легкістю розблокувати смартфон. Galaxy Fold представлений в кольорах Space Silver, Cosmos Black, Martian Green і Astro Blue, а вигравіруваний логотип Samsung на шарнірі доповнює елегантний дизайн пристрою.

Принципово новий досвід

Під час розробки Galaxy Fold інженери Samsung прагнули врахувати всі потреби сучасних власників смартфонів і задовольнити попит на пристрої великих і зручних форм-факторів. Пристрій дозволяє змінювати розмір екрану в той момент, коли у користувача з’являється така необхідність. Щоб здійснити дзвінок і відповіді на текстові повідомлення достатньо вийняти телефон з кишені та використовувати сенсорний екран на фронтальній панелі телефону (cover display), а коли потрібна одночасна робота з декількома додатками або необхідно збільшити зображення (для перегляду презентацій, електронних журналів, фільмів або контенту доповненої реальності) – можна розкрити пристрій і використовувати найбільший дисплей.

Унікальний інтерфейс для користувачів, створений спеціально для Galaxy Fold, відкриває нові можливості, що дозволяють повністю використовувати весь потенціал смартфона:

  • Підтримка декількох вікон: Смартфон дозволяє тримати відкритими до трьох активних додатків одночасно, не важливо, чи потрібно це по роботі, для ігор або під час публікації контенту. З новим інтерфейсом користувач може перегортати новітні пропозиції Amazon Prime Video, вивчати рецензії та відгуки, запрошувати друзів приєднатися до перегляду, відправляючи посилання на трейлер через месенджер, – і все це на одному екрані.
  • Інтегрована підтримка двох екранів: Інтерфейс забезпечує можливість зручного перемикання з зовнішнього екрана на внутрішній і навпаки. При відкритті та закритті Galaxy Fold додатки автоматично відображаються на тому екрані, з яким працює користувач. Наприклад, використовуючи телефон у складеному вигляді, можна залишатися на зв’язку в Instagram завдяки зручному прокручуванні стрічки новин однією рукою. А якщо потрібно зробити знімок, відредагувати фотографію або уважніше вивчити пост, можна розкрити смартфон і працювати з великим екраном.

Samsung активно взаємодіє зі спільнотою розробників Google і Android, щоб реалізувати підтримку улюблених програм і сервісів – таких як Facebook, WhatsApp, і YouTube – в інтерфейсі Galaxy Fold.

Виняткова продуктивність для складних пристроїв

Galaxy Fold має потужну апаратну платформу. Він створений для активного використання і там, де потрібна підвищена продуктивність.

  • Продуктивність: Samsung оснастила Galaxy Fold потужним процесором (AP chipset) нового покоління і 12ГБ оперативної пам’яті з продуктивністю на рівні ПК. У смартфоні встановлена ​​спеціально розроблена складна система живлення з двома акумуляторами. Galaxy Fold також здатний заряджатися та одночасно заряджати інші мобільні пристрої завдяки технології безпровідного зворотнього заряду.
  • Виняткова робота з мультимедіа: Galaxy Fold створений для розваг. Завдяки імерсивному зображенню на екрані Dynamic AMOLED і чіткому чистому звучанню з стереодинаміків, налаштованих інженерами AKG, улюблені фільми та ігри, такі як Asphalt 9, оживають і набувають ще більш насиченого звуку та кольору.
  • Найуніверсальніша система камер: У якому б стані не був ваш смартфон – у складеному або розгорнутому вигляді – камера завжди готова до зйомки, і ви ніколи не втратите момент. Завдяки наявності шести камер, три з яких розташовані ззаду, дві – на внутрішній стороні і ще одна – на фронтальній стороні. Це дозволяє, наприклад, використовувати кілька додатків під час відеодзвінків.

Виконання будь-яких завдань з Galaxy Fold

Galaxy Fold – це більше, ніж просто мобільний пристрій. Смартфон можна підключати до Samsung DeX, досягаючи потужної продуктивності на рівні сучасних ПК. Персональний помічник Bixby підтримує нові інтелектуальні функції, в тому числі Bixby Routines, а технологія Samsung Knox забезпечить безпеку інформації та особистих даних користувача. Починаючи з здійснення покупок за допомогою Samsung Pay і до функцій Samsung Health для контролю за своїм фізичним станом і здоров’ям, власникам пристрою доступні всі функції екосистеми Galaxy.

comments powered by Disqus
 
Top