Lattelecom готовий до найбільш масштабних змін в історії компанії – до зміни назви

Lattelecom готовий до найбільш масштабних змін в історії компанії – до зміни назви

У 2018 році Lattelecom успішно розвинув нові бізнес-ініціативи та заявив про масштабну зміну бізнес-стратегії. Нинішній 2019 рік стане особливим в історії компанії – з 1 квітня Lattelecom змінить назву на SIA Tet. Днями широкому загалу була представлена нова візуальна ідентичність Tet.

Минулого року компанія зміцнила позиції в усіх напрямах діяльності та збільшила оборот шляхом розвитку експорту і нових бізнес-ліній. Оборот Групи Lattelecom в 2018 році досяг 212 млн євро, збільшившись на 16 млн (або 8%) у порівнянні з 2017 роком, свідчать консолідовані неаудовані дані Групи.

Tet – поворотний пункт у розвитку компанії

В останні роки компанія стрімко розвивалася – були створені нові бізнес-напрями, що виходять за звичайні межі телеком-індустрії. Компанія активно працювала поза межами Латвії. У 2018 році експорт послуг становив 10% від загального обороту Групи. У зв'язку з цим стало зрозуміло, що колишня назва компанії уже не відображає розмах її діяльності, і в 2019 році Lattelecom переживе перетворення, змінивши назву на Tet.

Нова бізнес-стратегія передбачає розширення послуг у трьох великих взаємопов'язаних екосистемах – дім, цифрове робоче місце і комунікація з клієнтами, заснована на даних. Робота продовжиться як над вдосконаленням наявних продуктів і послуг, так і над розвитком нових бізнес-напрямів, наприклад, введенням персоналізованої реклами. Щоб бути готовими до майбутніх викликів, протягом найближчих років у реалізацію цифрової поведінки компанії будуть вкладені додаткові інвестиції – 12 мільйонів євро.

Додамо, що компанії Групи Lattelecom отримали прибуток у розмірі 42 мільйони євро, який передбачено виплатити у вигляді дивідендів акціонерам, зокрема Латвійській Республіці. У 2018 році оборот збільшився в усіх напрямах діяльності – у сфері послуг центрів обробки даних, роздрібного продажу техніки, розміщення реклами, хмарних послуг, рішень безпеки і телевізійних послуг. Стрімке зростання доходів у 2018 році спостерігалося саме за новими бізнес-напрямами, в тому числі у сфері хмарних послуг (+109%) і рішень безпеки (+113%). Істотне зростання досягнуто і в сфері роздрібного продажу (+33%), послуг центрів обробки даних (+25%) і рекламному бізнесі (+22%).

comments powered by Disqus
 
Top