Uber Eats починає роботу в Києві

Uber Eats починає роботу в Києві

Uber оголошує про початок роботи свого додатку для замовлення і доставки їжі в столиці України. Кияни зможуть відкрити додаток Uber Eats або відвідати сайт ubereats.com і замовити свіжоприготовані страви з улюблених ресторанів міста. Спочатку в середньому доставка може зайняти трохи більше часу, мета - досягти показника близько 35 хвилин по мірі розвитку сервісу.

Uber Eats працює на базі тієї ж технології, яка дає можливість користувачам безперешкодно подорожувати з пункту А в пункт Б, і являє собою додаток для замовлення їжі, партнерами якого є понад 160 000 ресторанів в 400 містах по всьому світу. З його допомогою мільйони людей можуть отримувати улюблені страви одним натисканням кнопки.

Партнерами Uber стали вже понад 200 ресторанів в Києві, з яких завдяки Uber Eats люди можуть замовляти страви на будь-який смак і на будь-який випадок, сім днів на тиждень. Серед них такі популярні ресторани та кафе як Mimosa Brooklyn Pizza, Milk Bar, Musafir, Gogi, ORANG+UTAN і Bistro Bistro; вони всі доступні в одному місці, а їжа з них буде доставлена швидко і в свіжому вигляді.

Спочатку послуга буде доступна з 10:00 до 22:00 в центрі Києва і частково в прилеглих до центру районах міста, таких як Шевченківський, Подільський, Печерський і Солом'янський.

По мірі розвитку сервісу, Uber Eats планує незабаром досягти середнього часу доставки менше 35 хвилин, з можливістю відслідковувати замовлення на мапі в додатку Uber Eats, починаючи з прийому замовлення і до доставки за вказаною адресою.

З нагоди запуску сервісу в столиці України, Uber Eats  пропонує безкоштовну доставку необмеженої кількості замовлень до кінця лютого - для цього потрібно додати при оформленні замовлення промокод HELLOKYIV.

Uber Eats - як замовити:

  1. Завантажте додаток або перейдіть на сайт ubereats.com.
  2. Увійдіть до свого облікового запису Uber або виконайте необхідні кроки, щоб його створити.
  3. Введіть адресу доставки - додайте свій будинок, місце роботи або будь-яку іншу адресу.
  4. Перегляньте список ресторанів - знайдіть свій улюблений ресторан або відсортуйте ресторани за кухнею, ціною, термінами доставки або дієтичними обмеженнями.
  5. Сплатіть замовлення за допомогою платіжної картки, зареєстрованої в системі.
  6. Відстежуйте своє замовлення - з моменту прийому його рестораном і до моменту доставки прямо до ваших дверей.

 

comments powered by Disqus
 
Top