Huawei дарує можливість побачити Полярне сяйво

Huawei дарує можливість побачити Полярне сяйво

Підрозділ Consumer Business Group (CBG) в Україні оголошує конкурс серед власників Huawei P smart 2019. Для того щоб взяти участь, користувачам необхідно зняти відео про смартфон та опублікувати в соціальних мережах у період з 25 січня до 14 лютого. Переможець вирушить до Лапландії, де можна буде помилуватися Полярним сяйвом, усі відтінки якого передає колір корпусу Huawei P smart 2019 з однойменною назвою.

В акції зможуть взяти участь власники Huawei P smart 2019, а також ті, хто придбає смартфон під час конкурсу. Для цього потрібно зняти невелике відео про смартфон P smart 2019 та опублікувати його на своїй сторінці в Facebook або Instagram з хештегом #huaweipolartrip. Після цього слід зареєструватися в спеціальній гугл-формі для учасників акції.

Наприкінці конкурсу Huawei вибере переможця за допомогою програми random.org. Цінний приз – поїздка до Лапландії на кілька днів, де можна буде побачити знамените Полярне сяйво, відтінки якого перегукуються з трендовим кольором Huawei P smart 2019.

Окрім привабливого дизайну власники Huawei P smart 2019 зможуть насолоджуватися безліччю переваг. Huawei P smart 2019 працює під управлінням енергоефективного 8-ядерного процесора Kirin 710 з технологією прискорення графіки GPU Turbo 2.0 і підтримкою штучного інтелекту (AI). Смартфон має 3 ГБ оперативної та 64 ГБ вбудованої пам'яті, що дозволяє зберігати в пристрої об'ємну галерею фото-, відео- та аудіоконтенту. Також пристрій оснащено інтелектуальними камерами: подвійною основною (13 Мп, f/1.8 і 2 Мп) і 8 Мп фронтальною.

Ім'я переможця, а також короткий опис програми туру будуть опубліковані 15 лютого на сторінці Huawei у соцмережах. Поїздка до Лапландії відбудеться на початку березня.

comments powered by Disqus
 
Top