Huawei випускає універсальний 5G-чипсет і пристрій 5G CPE Pro

Huawei випускає універсальний 5G-чипсет і пристрій 5G CPE Pro

Компанія Huawei офіційно випустила універсальний 5G-чипсет Balong 5000 і Huawei 5G CPE Pro – перший комерційний 5G-пристрій, що працює на базі Balong 5000. При спільному використанні нові продукти компанії забезпечують найшвидше у світі підключення до мережі для смартфонів, а також високу швидкість з'єднання вдома, на роботі або в поїздці.

Чипсет Balong 5000 офіційно відкриває еру 5G. Він підтримує широку лінійку 5G-продуктів, включаючи смартфони, пристрої домашнього широкосмугового зв'язку, пересувні пристрої і 5G-модулі. Balong 5000 відкриє нові можливості використання 5G у різних умовах.

Balong 5000: Початок ери 5G

Balong 5000 має невеликий форм-фактор і підтримує 2G, 3G, 4G та 5G. Він істотно знижує час очікування та енергоспоживання при обміні даними між різними режимами. Також він значно підвищить досвід взаємодії з користувачем під час комерційного розгортання 5G. Balong 5000 є важливим кроком уперед на шляху розвитку чипсетів серії Balong.

Balong 5000 – перший чипсет, який відповідає галузевим стандартам щодо пікової швидкості завантаження для 5G. При частоті, що нижча за 6 ГГц (низькочастотний діапазон, основний спектр для 5G), Balong 5000 може досягати швидкості завантаження до 4,6 Гбіт/с. При міліметровому діапазоні (високочастотний діапазон, розширений спектр для 5G) Balong 5000 досягає швидкості завантаження до 6,5 Гбіт/с, що в 10 разів перевищує максимальну на сьогодні швидкість 4G LTE.

Balong 5000 також є першим у світі чипсетом, який підтримує як автономну (SA), так і неавтономну (NSA) архітектуру мережі. Неавтономна архітектура мережі 5G побудована на базі 4G LTE. Як випливає з назви, автономна архітектура мережі матиме власну незалежну структуру. Balong 5000 відповідає різним вимогам користувачів і операторів для підключення пристроїв на різних етапах розгортання 5G.

Balong 5000 – це перший у світі мультимодовий чипсет, який підтримує зв'язок між пристроєм і навколишнім світом (V2X), будучи надійним рішенням з низьким показником затримки для підключених пристроїв. 5G-смартфони Huawei, що працюють на базі Balong 5000, будуть представлені на виставці мобільної індустрії Mobile World Congress у Барселоні вже цього року.

Huawei 5G CPE Pro: новий досвід використання домашніх широкосмугових мереж

Пристрій Huawei 5G CPE Pro працює на базі Balong 5000 і підтримує бездротові з'єднання 4G і 5G. Користувачі 5G зможуть завантажувати високоякісні відео розміром 1 ГБ усього за три секунди, а також без затримок стрімити відео з роздільною здатністю 8K. Це новий стандарт для домашніх пристроїв CPE. Крім того, Huawei 5G CPE Pro можна використовувати на малих і середніх бізнесах для забезпечення надшвидкого широкосмугового доступу до мереж.

Huawei 5G CPE Pro підтримує новий стандарт Wi-Fi 6 і забезпечує швидкість до 4,8 Гбіт/с. Це перший 5G-пристрій CPE з підтримкою протоколів Huawei HiLink, який відкриває нові можливості «розумних» будинків в епоху 5G.

Huawei – піонер ринку 5G. Компанія почала дослідження і розробки в даній області ще в 2009 році. На сьогодні Huawei єдина в галузі поставляє комплексні системи 5G. У науково-дослідних інститутах Huawei працюють понад 5 700 інженерів і близько 500 експертів у сфері розвитку 5G. У цілому компанія Huawei створила 11 спільних інноваційних центрів по всьому світу для розробки 5G-рішень.

comments powered by Disqus
 
Top