Готові заволодіти космічним звуком та отримати більше від навушників? Огляд ASUS Rog Strix Fusion 700

Погодьтесь, що для чого б ми не купували навушники, головним критерієм є їх якість звуку. Але в наш час, одним лише якісним звуком вже нікого не здивуєш, тому виробники додають різні фішки, щоб виділитись серед інших! Так, навушники Rog Strix Fusion 700 обіцяють стати не тільки навушниками із якісним звуком, а і універсальним девайсом для підключення до будь-яких пристроїв! Отже, давайте перевіримо це на практиці і зробимо свої власні висновки щодо цього!
Характеристики
Тип: моніторні, закриті
Діаметр купола динаміків: 50 мм
Тип магніту: неодимовий
Опір: 32 Ом
Діапазон відтворюваних частот: 20 - 20000 Гц
Відповідність сертифікації: Hi-Res
Audio: Так
Спрямованість: односпрямований
Частотна характеристика: 50 - 10 000 Гц
Чутливість: -39 ± 3 дБ
Підключення: Дротове (USB 2.0) / Бездротове (Bluetooth 4.2)
Підтримка платформ: PC, Mac, PlayStation 4 (PS4), Nintendo Switch і смартфони
Довжина кабелю: 2 м
Акумулятор: 900 мА (до 17/8 годин автономної роботи без/з включеним світлодіодним підсвічуванням)
Колір: чорний
Маса: 360 г
Особливості: вбудовані ЦАП ESS 9018 і підсилювач ESS Sabre 9601K, підтримка віртуального 7.1-канального звуку, сенсорне управління, підтримка RGB-підсвічування, додаткові тканинні амбушури в комплекті, знімний кабель з позолоченими конекторами, висувний мікрофон
Комплектація
Дизайн
У конструкції, як і раніше, використовується сталь, пластик, штучна шкіра і тканина. До речі, традиційні шкіряні або текстильні амбушури можуть спричиняти негативний вплив на комфорт використання або якість звуку навушників, тому в гарнітурі Strix Fusion 700 застосовуються ексклюзивні амбушури ROG Hybrid, що поєднують штучну шкіру з тканинною сіткою, що забезпечує ідеальне звучання і максимальний комфорт під час тривалих ігрових сесій. Їх овальна форма краще, ніж традиційна кругла з точки зору ергономіки, тому вони з більшою ефективністю ізолюють сторонні шуми.
Оголів’я без зовнішнього підвісу, завдяки цьому навушники щільно прилягають до голови. Його основу становить сталева гнучка пластина з фірмовим гравіюванням, закута в матовий, трохи шорсткий пластик, прикрашений з зовнішньої сторони відбитком «Republic of Gamers», а в місцях кріплення до чашок - логотипами бренду. На внутрішній частині оголів’я є товста м'яка прокладка з тканини і спіненого наповнювача.
До речі, налаштування по висоті здійснюється за допомогою звичного висувного механізму. Передбачено дванадцять фіксованих поділів - цього більш ніж достатньо для будь-яких випадків життя. Фіксація положення - відмінна.
Частина оголів’я, що примикає до чаш ROG Strix Fusion 700, обладнана поворотним механізмом, який має хід 90° по своїй осі в обидві сторони. Завдяки цьому гарнітура чудово адаптується під форму голови користувача, а також робить її більш компактною при транспортуванні і носінні на шиї.
Чашки декоровані D-подібними великими дзеркальними панелями, а поруч є напівпрозорі смужки-вставки, під якими ховаються багатобарвні світлодіоди. У цій гарнітурі реалізовано систему кольорового підсвічування, здатну відображати мільйони різних колірних відтінків у вигляді чотирьох візуальних ефектів (статичний, дихання, цикл, музика). Підсвічування також можна синхронізувати з сумісною периферією і комплектуючими. А якщо у вас LAN-вечірка або командне змагання, то можна змусити в унісон блимати відразу кілька гарнітур Bluetooth. У будь-якому випадку, ви зможете привернути до себе увагу оточуючих.
Якість звуку
Також, гарнітура ROG Strix Fusion 700 здатна видавати потужний бас завдяки ексклюзивним динамікам ASUS Essence, які можуть похизуватись широким динамічним діапазоном (від 20 Гц до 20 кГц), а щоб зробити звук гарнітури ROG Strix Fusion 700 чистішим і реалістичним, інженери команди ROG збільшили розмір акустичних камер навколо динаміків і зробили їх герметичними.
При Bluetooth-підключенні, чесно кажучи, звучання мені здалося доволі плоским і невиразним, ніби йому не вистачало глибини, об'єму, напору низьких частот і більш якісного опрацьовування середніх, хоча високі відчувалися цілком нормальними.
Однак, зовсім інша справа, це - дротове підключення. У такому режимі, все навпаки, з'являється обсяг, глибина і насиченість. При цьому звук виходить чистим і якісним в кожному із діапазонів. Так, можливо, високі трохи переважають над іншими частотами, але це абсолютно не критично, а при бажанні - легко виправляється в еквалайзері. Все це дозволяє однаково добре насолоджуватися самими різними жанрами музики і переглядом відео.
В іграх все просто на відмінно. На виході отримуємо максимальний ефект занурення, який дозволяє відчути всю атмосферу того, що відбувається на екрані і безпомилково визначати позиціонування звуків навколишнього світу.
Також, гарнітура ROG Strix Fusion 700 підтримує режим віртуального просторового звучання у форматі 7.1, в якому використовуються алгоритми обробки звуку Digital Power Station від компанії Bongiovi Acoustics. Він вмикається одним лише натисканням на кнопку – для цього навіть не потрібно встановлювати будь-яке додаткове програмне забезпечення. Але, чесно кажучи, я у черговий раз переконався в практичній марності віртуального 7.1-канального звучання. Його активація робить звучання більш об'ємним, збільшує акцент на низьких, але приглушує середні і високі частоти. Як на мене, гарнітура без нього звучить краще.
А ще ROG Strix Fusion 700 оснащується цифровим мікрофоном, який використовує спеціальні алгоритми обробки звуку, щоб поліпшити якість голосової комунікації під час гри. При складанні мікрофон автоматично вимикається – для цього не потрібно вручну змінювати будь-які налаштування.