Нові інтелектуальні ПК Lenovo серії YOGA на CES 2019

Нові інтелектуальні ПК Lenovo серії YOGA на CES 2019

На міжнародній виставці споживчої електроніки CES 2019 компанія Lenovo представила нові пристрої сімейства YOGA. Серед новинок – ноутбуки YOGA S940, YOGA C730 з екраном AMOLED і ПК YOGA A940, що отримали інноваційні інтелектуальні функції, а також мишка YOGA Mouse із вбудованою лазерною указкою.

Розумний ноутбук Lenovo YOGA S940

Ультратонкий ноутбук YOGA S940 було розроблено з урахуванням потреб професіоналів, яким необхідний зручний та надійний інструмент для ділового спілкування. Для забезпечення чіткого голосового зв'язку за будь-яких умов YOGA S940 отримав інтелектуальну систему шумопригнічення  на основі технологій штучного інтелекту, здатного до самонавчання, що автоматично відфільтровує навколишній шум і приглушує фонові звуки під час відео дзвінків. Це забезпечує просте і комфортне спілкування практично за будь-яких умов: ані шум машин, ані гучні розмови по сусідству не завадять вашому співрозмовнику добре чути ваші слова.

Ще одна цікава функція – інтелектуальний сенсор, який визначає присутність користувача перед ноутбуком і миттєво блокує екран, якщо власник хоч на хвилину відлучився. Це дозволяє надійніше захистити від сторонніх очей важливу та конфіденційну інформацію, особливо під час роботи в громадських місцях. Ще одна функція з інтелектуального пакету Lenovo Smart Assist, заснована на технології відстеження погляду Glance by Mirametrix, підвищує продуктивність при використанні ноутбука як додаткового екрана. Вона дозволяє переміщувати вікна застосунків з основного екрану на додатковий і назад просто переводячи погляд.

Додатковий рівень зручності та захисту інформації забезпечують функція безконтактної авторизації за допомогою вбудованої інфрачервоної камери – функція входить у пакет Lenovo Smart Assist – та Windows Hello, а також авторизація на основі розпізнавання голосу. Остання дозволяє використовувати голосові помічники Amazon Alexa або Microsoft Cortana в людних приміщеннях – система буде впізнавати голос свого власника серед інших голосів і виконувати тільки його команди. Вивчаючи шаблони поведінки користувача, YOGA S940 оптимізує розподіл ресурсів і з часом стає ще продуктивнішою та швидшою. Залежно від уподобань користувача система автоматично змінює налаштування енергозбереження, що дозволяє продовжити час автономної роботи ноутбука до 15 годин.

На увагу також заслуговує начинка нового компактного ноутбука. З вагою лише 1,2 кг і товщиною 12,2 мм Lenovo YOGA S940 оснащена процесорами Intel Core, до 16 Гб оперативної пам'яті LPDDR3 і твердотільними накопичувачами PCIe ємністю до 1TB. Користувачі можуть вибрати 4K дисплей із яскравістю до 500 ніт і підтримкою розширеного динамічного діапазону Dolby Vision й акустичну систему з технологією об'ємного звучання Dolby Atmos, що забезпечують ефект повного занурення при перегляді кінофільмів.

Lenovo YOGA S940 став першим ноутбуком із захисним склом Contour Glass, що обгинає краї дисплея. Таке рішення візуально зменшує і до того вузькі рамки, надаючи пристрою ще сучаснішого та стильнішого зовнішнього вигляду.

Lenovo YOGA A940 – новий інструмент для творчості

YOGA A940 – новий багатофункціональний настільний комп'ютер (моноблок), що працює під управлінням ОС Windows 10 і продуманий для творців цифрового контенту. Його оснащено 27-дюймовим сенсорним IPS-дисплеєм (опціонально – роздільна здатність екрану 4K (3840 x 2160)) з підтримкою технології розширення динамічного діапазону Dolby Vision, що забезпечує неймовірно яскраве і натуралістичне зображення. Обертальний шарнір дозволяє з легкістю перекладати екран у положення для малювання з нахилом 25°, швидко перетворюючи екран на планшет для роботи з цифровим пером.

Цифрове перо – чудовий інструмент для вводу інформації в комп'ютер із розпізнаванням 4096 ступенів натискання. Унікальний високоточний подвійний скролер Lenovo Precision Dial, розроблений спеціально для дизайнерів, фотографів та операторів відеомонтажу, збільшує зручність роботи з графічним контентом. Скролер можна розташувати з лівого або правого боку від екрану, залежно від уподобань користувача.

Просто обертайте скролер, щоб змінювати масштаб, вибирати і налаштовувати інструменти – наприклад, змінити товщину і прозорість пензлика, не відриваючи руку з цифровим пером від екрану. Скролер оптимізований для роботи з Adobe Illustrator, Photoshop, Lightroom і Microsoft Word, Excel і PowerPoint.

Десктоп Lenovo YOGA A940 можна обладнати дисплеями з широкими кутами огляду, підтримкою технології Dolby Vision і роздільною здатністю до 4K (опційно). Висока яскравість, контрастність, точна передача кольору та відмінна деталізація, доповнені вбудованою акустичною системою з технологією Dolby Atmos, забезпечують живе та динамічне відтворення будь-якого мультимедійного контенту. Крім вбудованих фронтальних, Lenovo YOGA A940 має другий набір динаміків, що розміщені під обертальним дисплеєм і гарантують потужне звучання, навіть коли екран знаходиться в режимі планшета.

На додачу, настільний ПК YOGA A940 отримав набір інтелектуальних функцій і технологій Lenovo Smart Assist, що спрямовані на підвищення продуктивності та захист важливої інформації. Потужні процесори до Intel Core i7 8-го покоління, дискретна відеокарта AMD Radeon RX 560, оперативна пам'ять DDR4 об'ємом до 32 ГБ, твердотільні накопичувачі PCIe ємністю до 512 ГБ або жорсткі диски SATA ємністю до 2 ТБ на вибір – ось неповний перелік компонентів, що здатні задовольнити запити творчих професіоналів із різних галузей, від обробки фотографій до анімації та відеомонтажу.

Ноутбук Lenovo YOGA C730 з екраном AMOLED

Трансформований ноутбук 2-в-1 Lenovo YOGA C730 отримав дисплей AMOLED із діагоналлю 15 дюймів і роздільною здатністю до 4K, акустичну систему JBL і технологію об'ємного звучання Dolby Atmos, що забезпечує потужне об'ємне звучання в навушниках. На додачу до якіснішої картинки, дисплеї із застосуванням технології AMOLED дають помітно вищу яскравість, чистіші кольори і вищу контрастність. Вони також випускають менше шкідливого для очей синього світла, дозволяючи довше працювати з екраном без утоми. Ноутбуки YOGA C730 оснащуються процесорами Intel Core i7 8-го покоління, підтримують технологію Windows Ink для вводу інформації за допомогою цифрового пера, службу Windows Hello для миттєвої авторизації та інтелектуальні голосові помічники Cortana і Alexa.

Бездротова мишка YOGA Mouse із вбудованою лазерною указкою

Нова бездротова мишка від Lenovo – незамінний супутник сучасної ділової людини. Вона об'єднує в собі ергономічний маніпулятор для ноутбука з роздільною здатністю сенсора 1600 DPI зі зручною лазерною указкою. Новинка дозволить користувачам скоротити кількість ґаджетів, які необхідно брати з собою на ділові зустрічі та у відрядження.

Нові пристрої сімейства YOGA, що отримали найсучасніші інтелектуальні функції, технології та розширені аудіовізуальні можливості, готові запропонувати користувачам по всьому світу абсолютно новий рівень комфорту і безпеки для роботи, спілкування та розваг.

comments powered by Disqus
 
Top