Маршрутизатор ASUS Blue Cave доступний в Україні

Маршрутизатор ASUS Blue Cave доступний в Україні

Компанія ASUS повідомляє про доступність в Україні Blue Cave – Wi-Fi маршрутизатора класу AC2600 з незвичайним дизайном, оснащеного чипсетом Intel Home Wi-Fi. Маршрутизатор здатний підтримувати одночасне підключення великої кількості пристроїв, має інтегрований інформаційний захист корпоративного класу від ASUS і легко інтегрується з віртуальним асистентом Amazon Alexa та сервісами IFTTT.

З маршрутизатором Blue Cave домашню мережу легко налаштувати, для цього навіть не знадобиться комп’ютер. Все керування здійснюється через інтуїтивно зрозумілий інтерфейс мобільного додатку ASUS Router для пристроїв на базі платформ Android або iOS.

Елегантний дизайн, потужний сигнал

Маршрутизатор Blue Cave розроблений інженерами ASUS із застосуванням технології Intel Connected Home. Завдяки ній маршрутизатор має всі необхідні можливості для одночасної обробки даних з великої кількості пристроїв, що працюють у «розумному домі», а також пропонує виділену смугу для системи інформаційного захисту.

Інженери ASUS наділили маршрутизатор Blue Cave власним унікальним стилем і високою швидкодією. Зазвичай, вбудовані антени – це компромісне рішення: роутер без зовнішніх антен виглядає акуратніше, але при цьому страждають його швидкісні характеристики. У маршрутизаторі Blue Cave чотири антени всередині корпусу мають оригінальну конструкцію та розташовані таким чином, щоб забезпечувати найкращий сигнал Wi-Fi, однаково потужний у всіх напрямках.

Маршрутизатор Blue Cave відзначається невеликими розмірами та впишеться в будь-який інтер'єр. Зробити пристрій компактнішим інженери ASUS змогли завдяки зменшенню площі друкованої плати та радіатору особливої ​​конструкції, що забезпечує покращене розсіювання тепла за рахунок графенового покриття.

Надійний захист для всієї родини

Маршрутизатор Blue Cave оснащений убудованою технологією AiProtection, системою безпеки корпоративного класу, розробленою компанією Trend Micro. Вона захищає всі підключені до мережі гаджети, зокрема пристрої категорії «Інтернету речей».

Маршрутизатор Blue Cave використовує ретельно опрацьовану технологію батьківського контролю, що дозволяє стежити за доступом до Інтернету кожним членом сім'ї та визначати, скільки часу на день дитина може провести в мережі та які програми запускати. Система контролю дозволяє блокувати певні категорії мобільних додатків або сайтів і застосовувати ці налаштування для всіх пристроїв, якими користується дитина, у той час як інші члени сім'ї зможуть як і раніше виходити в Інтернет без обмежень.

«Розумний дім» без клопоту

Маршрутизатор Blue Cave розроблений спеціально для взаємодії із системою «розумний дім». Він оснащений підтримкою пов'язаних сервісів IFTTT і віртуального помічника Amazon Alexa, тому його так просто інтегрувати в систему «розумний дім» для полегшення повсякденного життя. Наприклад, можна наказати віртуальному асистентові Alexa вимкнути сигнал Wi-Fi, щоб ніщо не відволікало вас під час сімейної вечері, або скористатися сервісами IFTTT і отримувати повідомлення на електронну пошту, коли діти приходять додому.

Маршрутизатор Blue Cave вже доступний в Україні за ціною від 7779 грн.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ASUS Blue Cave

Антени

4 вбудовані дводіапазонні антени

Робочій діапазон частот

Одночасна робота в діапазонах 2,4 ГГц і 5 ГГц

Швидкість передачі даних

802.11b: до 11 Мбіт/с; 802.11a/g: до 54 Мбіт/с; 802.11n: до 450 Мбіт/с; 256QAM (2,4 ГГц): до 800 Мбіт/с; 802.11ac (5 ГГц): до 1733 Мбіт/с

Мережеві стандарти

IEEE 802.11a, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac, IPv4, IPv6

Пам’ять

Флеш-пам’ять 128 МБ и ОЗП 512 МБ

Порти введення/виведення

1 порт Gigabit WAN

4 порти Gigabit LAN

1 порт USB 3.1 Gen1

Програмне забезпечення

AiProtection, Amazon Alexa та підтримка IFTTT-сервісів, додаток ASUS Router, AiCloud 2.0, Airtime Fairness, Traffic Analyzer, Guest Network, сервер і клієнт VPN, підтримка IPTV, Mac OS Backup

Керування

Кнопка WPS

Кнопка перезавантаження

Кнопка ввімкнення/вимкнення живлення

Адаптер постійного струму

Вхідна напруга змінного струму: 100 В~240 В (50~60 Гц)
Вихідна напруга постійного струму: 19 В з макс. силою струму 1,75 A

Комплектація

Кабель RJ-45, інструкція, шнур живлення

Розміри

160 x 160 x 80 мм (Д x В x Ш)

comments powered by Disqus
 
Top