Роз'яснення ситуації, пов'язаної з постачанням обладнання та рішень Huawei для мереж 5G, а також забезпеченням кібербезпеки

Роз'яснення ситуації, пов'язаної з постачанням обладнання та рішень Huawei для мереж 5G, а також забезпеченням кібербезпеки

Протягом останніх 30 років продуктами і рішеннями Huawei скористалися клієнти в більше ніж 170 країнах та регіонах. Серед них основні оператори зв'язку, компанії-лідери рейтингу Fortune Global 500 і сотні мільйонів споживачів.

За останні декілька тижнів у ЗМІ з'явилося безліч матеріалів про 5G-бізнес компанії Huawei. На жаль, частина публікацій містила неточну інформацію, а деякі – відверту дезінформацію. Компанія Huawei хотіла б надати аргументовані роз'яснення.

  • Німеччина: робота йде згідно з домовленостями.
  • Франція: Huawei активно співпрацює із декількома французькими операторами зв'язку в сфері побудови мереж 5G.
  • Японія: Huawei в очікуванні результатів тендерів і в процесі тестування обладнання для мереж 5G з нашими клієнтами.
  • Нова Зеландія: уряд відхилив первинну пропозицію щодо мереж 5G, яка була представлена для розгляду одним з операторів. Але регуляторний процес усе ще триває. Клієнти Huawei дали зрозуміти, що будуть продовжувати працювати з урядом для вирішення ситуації і що вони зацікавлені у подальшій співпраці з Huawei.

Huawei залишається лідером галузі в сфері впровадження 5G як з точки зору технологій, так і з точки зору комерційного розгортання. На даний момент компанія Huawei – єдиний постачальник обладнання в галузі, який може надати повний набір комплексних рішень 5G.

За словами голови (Rotating Chairman) Huawei Кена Ху (Ken Hu), наразі компанія вже уклала в різних країнах понад 25 комерційних контрактів на 5G і більше ніж 50 комерційних меморандумів про взаєморозуміння з операторами по всьому світу. На світові ринки поставлено понад 10 000 базових станцій для мереж 5G; компанія суттєво випереджає конкурентів. У першій половині 2019 року Huawei випустить свої перші смартфони з підтримкою 5G та чипами Kirin, які в другій половині року набудуть широкого поширення.

comments powered by Disqus
 
Top