МакДональдз запускає в Україні сервіс швидкої доставки McDelivery в партнерстві з Glovo

МакДональдз запускає в Україні сервіс швидкої доставки McDelivery в партнерстві з Glovo

У Києві запрацював сервіс доставки McDelivery від МакДональдз, який реалізується у партнерстві з одним із найдинамічніших стартапів у світі – Glovo. Замовлення страв із МакДональдз можна зробити онлайн або у безкоштовному додатку Glovo на Android або iOS.

З кожним роком зі зростанням швидкості життя час стає найціннішим ресурсом. Саме тому обсяг інтернет-замовлень доставки продуктів харчування у світі стрімко зростає і, як очікується, зросте на 280% протягом наступних 7 років з 79 млрд дол. у 2018 р. до 303 млрд дол. у 2025 р.

МакДональдз, керуючись стратегією задоволення потреб відвідувачів і постійного розширення доступності своєї продукції, пропонує послугу з доставки продуктів McDelivery спільно зі стартапом Glovo, який у жовтні цього року вийшов на український ринок. Мета Glovo – зробити все миттєво досяжним для мешканців міста та забезпечити швидку доставку замовлень.

 

Гжегож Хмелярський, генеральний директор компанії МакДональдз в Україні: «Новий сервіс McDelivery відповідає одному з найчастіших побажань наших клієнтів і нашому прагненню зробити життя відвідувачів простішим і зручнішим, надати можливість насолоджуватися улюбленими стравами поза межами ресторану. Запроваджуючи McDelivery, сьогодні ми виходимо на новий рівень доступності для наших клієнтів. Тепер вони зможуть замовляти наше меню, не виходячи з дому, офісу тощо. Опираючись на досвід співпраці МакДональдз з Glovo в інших країнах, ми знаємо, що наш партнер розуміє високі стандарти МакДональдз і дотримуватиметься їх».

Тепер усі продукти МакДональдз, окрім морозива «Ріжок», доступні в додатку Glovo. Будь-яке замовлення буде виконане гловером з 10:00 до 23:00, 7 днів на тиждень. На сьогодні доставка McDelivery доступна в Шевченківському, Печерському та Солом’янському районах Києва. Протягом першого кварталу 2019 року Glovo планує охопити всі київські райони, а регіони України – до кінця 2019 року.

comments powered by Disqus
 
Top