TWINWash Song & Dance від LG встановила світовий рекорд

TWINWash Song & Dance від LG встановила світовий рекорд

LG Electronics встановила новий світовий рекорд Гіннеса завдяки кампанії TWINWash Song & Dance. Унікальна промоакція, що проходила в Мексиці, не лише увійшла до Книги рекордів Гіннеса, але й допомогла викликати інтерес глобального співтовариства до пральної машини LG TWINWash. Маркетингова кампанія завершилася святковою вечіркою в центрі Мехіко, уособлюючи оптимістичний слоган LG – «Life's Good» («Життя прекрасне»). Так, LG підвищила впізнаваність бренда та позитивні очікування користувачів в Мехіко, підкресливши переваги пральної машини TWINWash.

497 осіб зібралися в Mexico City Plaza Manuel Tolsá, щоб станцювати «Running Man» («Людина, що біжить») (або танець LG Big Capacity). Акція занесена до Книги рекордів Гіннеса за найбільшу кількість осіб, що одночасно виконують популярні танцювальні рухи. Організувавши шоу з піснями та танцями на вулицях столиці Мексики, LG створила ще один неймовірний та відмінний спосіб взаємодії з клієнтами.

TWINWash Song & Dance є частиною однойменної цифровий кампанії, що запущена минулого місяця. TWINWash Song & Dance – це 5 послідовних рухів, кожен з яких символізує різні переваги пральної машини LG TWINWash™ (роздільне прання, делікатне прання, одночасне прання, великий обсяг завантаження та подвійне прання). Веселі й прості танцювальні рухи швидко залучають користувачів, допомагаючи легко запам’ятати виняткові функції пральної машини LG. Кампанія отримала велике охоплення, а учасники промо активно ділилися відео з акції в соціальних мережах.

comments powered by Disqus
 
Top