TP-Link Archer C6 – новий гігабітний AC-роутер з підтримкою режиму «точка доступу»

TP-Link Archer C6 – новий гігабітний AC-роутер з підтримкою режиму «точка доступу»

TP-Link оголосив про старт продажів на українському ринку нового двохдіапазонного гігабітного Wi-Fi роутера з підтримкою стандарту 802.11ac, 4 зовнішніми антенами та розширеною функціональністю.

Дизайн TP-Link Archer C6 дуже нагадує TP-Link Archer C60 – один з найбільш популярних роутерів з підтримкою швидкісного стандарту 802.11ac. Дійсно, зовнійшній вигляд нової моделі привертає увагу завдяки глянцевим панелям та чотирьом зовнішнім антенам (також тут є одна внутрішня антена), які допоможуть збільшити швидкість з’єднання та зробити покриття бездротової мережі більш надійним та стабільним.

TP-Link Archer C6 відрізянється солідною пропускною здатністю - до 867 Мбит/с на частоті 5 ГГц та до 300 Мбіт/с на частоті 2,4 ГГц (таким чином загальная пропускна здатність досягає позначки 1,2 Гбіт/c), а гігабітні порти нової моделі забезпечать високу швидкість передачі даних за умови підключення через кабель. Також Archer C6 підтримує MU-MIMO – технологію, призначену для збільшення швидкості передачі даних під час одночасного підключення кількох пристроїв. Крім цього, в новій моделі з’явився режим точки доступа, який дозволяє ділитися бездротовим підключенням з іншими пристроями.

Рекомендована роздрібна ціна TP-Link Archer C6 складає 1499 грн.

comments powered by Disqus
 
Top