Соковитискачі Ardesto – заряд корисних речовин та вітамінів

Соковитискачі Ardesto – заряд корисних речовин та вітамінів

Нова категорія техніки Ardesto для кухні отримала одразу три моделі – одну відцентрову JEG-1000 і два шнекових соковитискача – JEG-1330S і JEG-1330SL. З їх допомогою можна швидко приготувати сік з різноманітних фруктів, овочів, ягід і навіть зелені та горіхів. Відцентрова модель JEG -1000 підійде для швидкого приготування, а шнекові JEG-1330S і JEG-1330SL, за рахунок малої швидкості віджиму, забезпечать максимальну екстракцію поживних і корисних речовин без окислення.

Розроблені італійськими дизайнерами, соковитискачі Ardesto виконані з якісного полікарбонату та нержавіючої сталі зі шліфованої текстурою. Це поєднання підкреслює надійність і витонченість стилю, який прикрасить будь-який інтер’єр.

Відцентрова технологія приготування в соковижималці JEG-1000 використовує спеціальну високоефективну терку та сталевий фільтр для екстракції соку. Завдяки двигуну потужністю 1000 Вт і двом режимами роботи, можна швидко приготувати сік з різних фруктів, овочів, зелені та ягід.

Соковижималки JEG-1330S і JEG-1330SL оснащені двигунами з потужністю 200 Вт і захистом від перегріву. За рахунок малої швидкості роботи (90 оборотів у хвилину), сік не встигає окислюватися та зберігає всі властивості, вітаміни і корисні речовини. Шнекова технологія віджиму дозволяє робити сік з найрізноманітніших фруктів, овочів, зелені та горіхів.

Можна придумати будь-які поєднання – яблука, цитрусові, м’які фрукти з високим вмістом крохмалю – банани, манго, тверді овочі – буряк, морква і гарбуз. З горіхів можна зробити мигдальне молоко, а фреш із зелені дасть заряд на цілий день.

Усі комплектуючі розраховані на тривалий термін експлуатації з підвищеним рівнем навантаження. Запобіжний механізм забезпечує запуск пристрою тільки після повного складання. Надійна фіксація на столі під час роботи реалізована за допомогою прогумованих ніжок моторного блоку. Конструкція соковитискачів Ardesto розроблена з урахуванням швидкої та зручної очистки – деталі легко миються звичайною водою.

comments powered by Disqus
 
Top