Ваги Ardesto для контролю ваги тіла та підтримки здорового способу життя

Ваги Ardesto для контролю ваги тіла та підтримки здорового способу життя

Для контролю ваги тіла та підтримки здорового способу життя без ваг не обійтися. Ardesto представляє дві моделі для підлогового використання – дизайнерську SCB-965, базову SCB-921 та кухонні ваги SCK-893 у двох кольорах.

Модель SCB-965 виконана в ексклюзивному дизайні. Малюнок з об’ємними колами надає вагам властивості модного аксесуара для прикраси будь-якого приміщення. Для відображення результатів є контрастний світлодіодний дисплей, керування – механічне. Доступно дві одиниці вимірювання – kg (кілограми) та lb (фунти). Функція порівняння дозволить побачити зміни між минулими і теперішніми показниками, а вбудований термометр визначить навколишню температуру повітря.

Ardesto SCB-921 – ваги з прозорого скла. Вони виглядають чудово у будь-якому інтер’єрі. Доступно три одиниці вимірювання ваги – kg (кілограми), lb (фунти) та st (стоуни). Результати відображаються на монохромному рідкокристалічному дисплеї, керування також механічне.

Модель SCK-893W виконана у мінімалістичному стилі, а SCK-893 – у ексклюзивному італійському дизайні, з патерном різнокольорової плитки. Доступно дві одиниці вимірювання ваги – g (грам) та lb:oz (фунт:унція), а також дві додаткові міри – вода та молоко. Одиниці об’єму – мілілітри та рідка унція. При зважуванні передбачено функції скидання до нуля, а також скидання ваги тари. Керування кухонними вагами Ardesto – сенсорне.

comments powered by Disqus
 
Top