Uber запускає можливість замовлення поїздки телефоном у Львові та Одесі

Uber запускає можливість замовлення поїздки телефоном у Львові та Одесі

Відсутність смартфона або інтернет-з'єднання не повинно перешкоджати доступу людей до надійного і доступного пересування містом. Uber презентує можливість замовлення поїздки у Львові та Одесі, зателефонувавши на короткий номер 9988 з мобільного.

Ця опція призначена для тих людей, у кого немає смартфона або підключення до Інтернету, а також для тих, кому простіше зателефонувати, ніж використовувати додаток. Uber запустив цей проект вперше в Києві в лютому цього року, і за цей час вже тисячі людей успішно скористалися новою опцією.

Як це працює

  1. Наберіть 9988 з вашого мобільного телефону ‒ за короткий час вам відповість агент, щоб допомогти замовити поїздку, незалежно від того, є у вас обліковий запис Uber чи ні. Якщо у вас немає акаунту Uber, агент створить його для вас.
  2. Поділіться своїм місцем розташування та пунктом призначення ‒ агент уточнить вашу адресу посадки і пункт призначення і розрахує тариф.
  3. Підтвердіть тариф ‒ після підтвердження тарифу агент замовить поїздку на платформі Uber від вашого імені. Платформа зв'яже запит з найближчим доступним водієм.
  4. Отримайте дані про поїздку в SMS ‒ незабаром після замовлення ви отримаєте SMS-повідомлення з усією інформацією про поїздку (підтвердження поїздки, час прибуття, ім'я водія і контактний номер, інформацію про автомобіль), а також посилання, за яким ви зможете стежити за автомобільним маршрутом. Якщо у вас встановлено додаток Uber, поїздка також відображатиметься в додатку.
  5. Оплата готівкою ‒ оплата здійснюється після завершення поїздки і тільки готівкою.

Номер 9988 можна використовувати для замовлення Uber, для скасування поїздки і для звернення до служби підтримки. Ця функція дозволяє замовити телефоном поїздки на uberX, і є доступною в Києві, Львові та Одесі. Послуга доступна 24/7.

comments powered by Disqus
 
Top