Sony презентувала нову лінійку телевізорів MASTER Series

Sony презентувала нову лінійку телевізорів MASTER Series

Компанія Sony представила флагманські моделі нової серії MASTER: OLED-телевізор AF9 та LCD-телевізор ZF9. Їх основні переваги - якість зображення та неперевершене звучання. Обидві моделі працюють на новій версії Android TV та виконанні з мінімалістичним сучасним дизайном, який легко впишеться у будь-який інтер'єр.

Показати все

Флагманський телевізор AF9 оснащений підсилювачем пиксельного контрасту Pixel Contrast Booster - оригінальним контролером для OLED-панелей, який максимально розширює динамічний діапазон, збільшуючи площу передачі кольору при високій яскравості. Завдяки цьому, зображення поліпшується, стає видно всі текстури та деталі. Модель телевізора AF9 має кращу в лінійці якість звуку завдяки новій технології Acoustic Surface Audio+.

Серед поліпшень цієї системи - додатковий силовий привід в центрі екрану, а також додатковий канал низьких частот, завдяки чому система передачі звуку стає 3.2-канальної. Додатковий силовий привід грає роль центрального динаміка, захованого за акустично прозорим екраном, аналогічних тим, які використовуються у кінотеатрах. З трьома силовими приводами та двома сабвуферами, спрямованими в сторони, модель AF9 створює насичене звукове поле, які значно покращує сприйняття. До того ж AF9 має режим TV Center Speaker Mode, який дозволяє використовувати систему Acoustic Surface Audio+ в якості центрального динаміка системи домашнього кінотеатру.

Модель оснащена процесором обробки зображення X1 Ultimate, який забезпечує неперевершену передачу зображення у форматі 4K HDR за допомогою технологій об'єктно-орієнтованого збільшення дозволу (Object-based Super Resolution) і HDR-ремастерінга на основі аналізу об'єктів (Object-based HDR remaster), Super Bit Mapping для 4K HDR, а також обробки за допомогою двох баз даних.

У AF9 використовується технологія TRILUMINOS Display, яка сприяє ще більшій яскравості і точності передачі колірних відтінків. Телевізор AF9 працює на новій версії Android TV, моментально відтворює фільми і телепередачі, які можна включати за допомогою вдосконаленого голосового пошуку. Також варто відзначити мінімалістичний сучасний дизайн: екран представляє собою цілісну панель, яку підтримує лише задня стійка.

OLED-телевізори AF9 з 4K та підтримкою HDR представлені на українському ринку діагоналями 55 дюймів з вартістю 135 999 грн та 65 дюймів з вартістю 199 999 грн.

Модель ZF9 з ЖК-дисплеєм і технологією X-Wide Angle забезпечує стабільний рівень якості зображення незалежно від кута перегляду. При цьому кольори залишаються максимально природними, а технологія X-Motion Clarity зводить до мінімуму розмиття об'єктів, яке може виникати при демонстрації динамічних сцен, не жертвуючи при цьому яскравістю.

X-Wide Angle зводить до мінімуму спотворення кольору, забезпечує достовірну передачу тіней та насичених кольорів при перегляді під будь-яким кутом. А світлодіодне підсвічування відповідає в ZF9 за надвисокий контраст зображення.

Завдяки технології X-tended Dynamic Range PRO, якою оснащений ZF9, підсвічування екрану збалансовано розподіляється для створення контрастного зображення, рівень яскравості якого в три рази перевищує характеристики звичайних телевізорів зі світлодіодним підсвічуванням, і наближає зображення з будь-якого джерела до якості HDR.

У ZF9 також використовується технологія TRILUMINOS Display для поліпшення яскравості і точності передачі колірних відтінків. Завдяки лаконічному та практичному дизайну телевізора всі кабелі приховані за задньою панеллю, тому можна встановити телевізор на будь-якій поверхні, не порушуючи при цьому стиль інтер'єру.

Телевізори ZF9 з лінійки MASTER Series представлені діагоналями екрана 65 дюймів за 169 999 грн та 75 дюймів за 249 999 грн з 4K та підтримкою HDR.

comments powered by Disqus
 
Top