Android 9 Pie вже доступний на Nokia 6.1

Android 9 Pie вже доступний на Nokia 6.1

HMD Global, дім для телефонів Nokia, оголошує, що смартфон Nokia 6.1 починає отримувати оновлення до Android 9 Pie. Це другий смартфон із портфоліо компанії, після Nokia 7 plus, який отримає оновлення операційної системи до нової версії Android.

Доповнена новітнім програмним забезпеченням Google і кращими функціями Android 8.0 Oreo, нова ОС Android 9 Pie сфокусована на впровадженні штучного інтелекту і машинного навчання, пропонуючи користувачам персоналізований досвід використання.

Завдяки мобільній платформі Qualcomm Snapdragon 630, Nokia 6.1 на 60% швидше минулорічної моделі. Крім високої продуктивності смартфон приємно здивує високоякісними основною та фронтальною камерами з оптикою ZEISS, функцією швидкого заряджання USB-C, технологією просторового звуку Nokia, розширеними функціями двосторонньої зйомки, а також чистою, безпечною і завжди актуальною ОС Android.

Nokia 6.1 був обраний Google для участі в програмі Android One, завдяки чому користувачі смартфона отримають ексклюзивну можливість використання функції App Actions, яка доступна тільки для пристроїв Android One і Google Pixel. App Actions щодня вивчає ваші щоденні звички у використанні програм смартфона і допомагає швидше виконати наступне завдання, передбачаючи ваш наступний крок.

Android 9 Pie дозволяє отримати більше з потужної батареї Nokia 6.1. Нова функція адаптивного акумулятора допомагає використовувати заряд Nokia 6.1 ще ефективніше: спеціальні алгоритми вивчення частоти використання додатків тепер будуть виділяти ресурс батареї для найнеобхідніших користувачу програм.

Ключові особливості Android 9 Pie:

  • Slices – робить улюблені програми більш доступними для використання, визначаючи їх окремі найбільш релевантні елементи.
  • Адаптивна яскравість – автоматично адаптує яскравість екрану смартфона, вивчаючи налаштування користувача і використання ним пристрою.
  • Нова системна навігація – навігація, заснована на жестах, а не на звичній кнопці внизу екрану (активується користувачем).
comments powered by Disqus
 
Top