До 1 Тб памяті у твоєму смартфоні – продажі Galaxy Note9 512 Гб стартують в Україні

До 1 Тб памяті у твоєму смартфоні – продажі Galaxy Note9 512 Гб стартують в Україні

Компанія “Samsung Electronics Україна” оголошує про старт продажів нового флагманського смартфона Galaxy Note9 у версії на 512 Гб внутрішньої памяті та 8 Гб оперативної. Завдяки можливості доповнити смартфон картою памяті на 512 Гб, користувачі вперше отримають до 1 Тб памяті у Galaxy Note9. Нова версія смартфона буде доступна в брендових магазинах Samsung та у партнерів у синьому кольорі з 19го жовтня. На старті продажів, до 31 жовтня 2018 року, спеціальна ціна на пристрій складе 37 999 грн, з 1 листопада рекомендована роздрібна ціна становитиме 39 999 грн.

Фахівці Samsung розробляли Galaxy Note9 з вірою в те, що людина не повинна планувати день, орієнтуючись на час роботи батареї смартфона. Крім того, інженери компанії переконані в тому, що користувач не повинен видаляти дорогі йому фотографії, потрібні файли і додатки тільки заради звільнення місця в пам’яті.

Щоб дати користувачам велику свободу в створенні і зберіганні різноманітного контенту, Galaxy Note9 отримав вбудоване сховище на на 512 Гб, доповнене 8 Гб ОЗУ. Можливість використання карт пам’яті microSD об’ємом до 512 Гбайт дозволяє сумарно зберігати на смартфоні до 1 Тбайта даних. Карта памяті продається окремо.

comments powered by Disqus
 
Top