Латвійський ІТ-інтегратор Lattelecom змінить бренд і назву

Латвійський ІТ-інтегратор Lattelecom змінить бренд і назву

Найбільший ІТ-інтегратор у країнах Балтії Lattelecom наступного року розпочне процес переходу на новий бренд і змінить назву на tet. Трансформація відбуватиметься поступово ― в Латвії вона почнеться вже навесні 2019 року, коли буде змінено юридичну назву компанії.

Зміни обумовлені масштабною зміною стратегії і цифрової поведінки бізнесу в наступні три роки. Подальше зростання підприємства планується за рахунок розвитку можливостей нових технологій, розважального змісту та інфраструктури в трьох великих взаємопов'язаних групах послуг ― для дому, для цифрового робочого місця та для комунікації з клієнтами, заснованої на даних.

Lattelecom планує перейняти вже перевірений на латвійському ринку бренд ― tet, який разом з ім'ям підприємства отримає новий логотип. Успішний старт tet на латвійських ринках електроенергії та «розумного» дому, а також опитування громадської думки свідчать про те, що цей бренд оцінюють як простий, зрозумілий і доступний. tet вже відомий як бренд Lattelecom в області інновацій, технологій і «розумних» рішень. Ця характеристика збігається з розвитком підприємства як у сфері технологій, у тому числі хмарних, так і у внутрішньому бізнес-середовищі.

Навесні наступного року ТОВ Lattelecom змінить юридичну назву підприємства на ТОВ tet, однак на експортних ринках процес переходу на новий бренд розпочнеться трохи пізніше, про що Lattelecom проінформує окремо.

comments powered by Disqus
 
Top