ROG Delta – чітке звучання для впевненої перемоги

ROG Delta –  чітке звучання для впевненої перемоги

Стильну та ергономічну геймерську гарнітуру з флагманськими характеристиками можна замовити за спеціальною ціною 5599 грн до 31 жовтня.

В Україні стартує продаж ROG Delta – стильної гарнітури з вбудованим ЦАП від ESS, динаміками ASUS Essence з герметичними акустичними камерами та змінними амбушурами. Для підключення до різноманітних пристроїв використовується роз'єм USB-C.

Особливістю гарнітури є застосування в ній високоякісного цифро-аналогового перетворювача (ЦАП) ESS 9218 для досягнення максимальної чіткості звучання. Компонентами цього чипа є чотири схеми ЦАП, що відповідають за різні частотні діапазони. Аудіосигнал на виході перетворювача має співвідношення сигнал-шум на рівні 127 дБ – набагато вище, ніж в інших геймерських гарнітур, представлених на ринку.

Унікальна конструкція з герметичними чашами, динаміки ASUS Essence, що забезпечують широкий динамічний діапазон (від 20 Гц до 40 кГц), а також технологія розподілу аудіосигналу – ROG Delta має все для того, щоб у повній мірі насолоджуватися ігровим процесом, незрівнянним комфортом і якістю звучання. Гарнітура наділена світлодіодним підсвічуванням, що підкреслює її унікальну форму та геймерський стиль. Завдяки малій масі та особливій ​D-образній формі амбушур, грати в цій гарнітурі виключно комфортно, вуха не втомлюються навіть після декількох годин використання.

Гарнітура ROG Delta оснащена відокремлюваним напрямним мікрофоном, який створено для якісного голосового зв'язку під час гри. Індикатор на кінчику ніжки мікрофона дозволяє геймеру легко контролювати його стан – якщо мікрофон вимкнено, індикатор блимає червоним.

На одній із чашок знаходяться кнопки, що дозволяють керувати гучністю й підсвічуванням прямо у процесі гри. За допомогою двопозиційного перемикача гравець може також миттєво вимкнути мікрофон.

Замість традиційного 3,5-мм аудіороз'єму в ROG Delta використовується сучасний роз'єм USB-C. Крім того, в комплект її постачання входить адаптер USB-C – USB 2.0, завдяки чому гарнітуру можна підключати до різних пристроїв: настільних ПК, ігрових консолей, смартфонів тощо.

Доступність і ціна

Продаж в Україні геймерської гарнітури ROG Delta розпочнеться на початку листопада за ціною 6999 грн. До 31 жовтня діє спеціальна ціна на попереднє замовлення – 5599 грн.

Технічні характеристики ROG Delta

Інтерфейси

Роз'єм USB-C для підключення до ПК, Mac, Nintendo Switch, смартфонів

USB 2.0 для підключення до ПК, Mac, PlayStation 4, Nintendo Switch (за допомогою адаптера з комплекту постачання)

Динаміки

50 мм, з неодимовими магнітами

Імпеданс

32 Ом

Частотний діапазон

20 Гц – 40 кГц

Амбушури

1 x ROG Hybrid

1 x 100% штучна шкіра

Маса

360 г

Кабель

1 x 1,5 м (обплетений)

1 x 1 м (обплетений)

Мікрофон

Тип

Аналоговий

Особливості

Направлений, від’єднуваний

Частотний діапазон

100 Гц – 10 кГц

Чутливість

–40 дБ  

comments powered by Disqus
 
Top