Uber подвоює заходи безпеки

Uber подвоює заходи безпеки

Uber оголошує про запуск в Україні нового набору інструментів безпеки, який протягом наступних кількох тижнів буде представлений мільйонам користувачів і водіїв, які використовують додаток в Європі, на Близькому Сході і в Африці. Інструментарій представить нові інноваційні функції, які спрямовані підняти планку безпеки і підвищити прозорість, підзвітність і спокій для всіх користувачів.

З моменту запуску додатка Uber надав мільйонам людей технологію, що дозволяє здійснити поїздку лише одним натисканням кнопки, відстежувати кожну поїздку за допомогою технології GPS і повідомляти про виявлені проблеми 24/7 спеціальній команді з питань безпеки. Завдяки впровадженню нових функцій компанія прагне подвоїти заходи безпеки і допомогти зробити більш безпечною спільноту Uber.

Можливості, які будуть впроваджені в рамках нового набору інструментів для водіїв і пасажирів, включають в себе:

  • Кнопка виклику допомоги - При натисканні кнопки в додатку, пасажири і водії можуть напряму, в разі потреби, зв'язатися з місцевою службою поліції (102).
  • Довірені контакти - Користувачі тепер можуть легко обрати п'ять друзів або членів сім'ї в якості «довірених контактів» і одним натисканням ділитися з ними інформацією про поїздку.
  • Центр безпеки - Новий вбудований в додаток інформаційний хаб, де користувачі можуть знайти інформацію про деякі ключові інструменти безпеки в додатку, включаючи цілодобову підтримку, інформацію про водія і автомобіль, GPS-відстеження поїздки і систему оцінки та зворотного зв'язку
  • Сповіщення швидкості - Функція, яка нагадує водіям про необхідність дотримуватися безпечної швидкості в межах встановлених обмежень швидкості.

Генеральний директор Uber Дара Хосровшахі зробив безпеку головним пріоритетом компанії на 2018 рік. З тих пір, як він приєднався до компанії, він представив ряд змін, включно з:

  • Опція "Поділитися поїздкою" - пасажири і водії можуть поділитися інформацією про своє місцезнаходження і статусом поїздки з близькими людьми
  • Ліміт часу водіння - функція обмежує кількість часу, який водії проводять в додатку Uber, щоб знизити ризик водіння в стані втоми або сонливості. Це означає, що після того, як водієм, який використовує додаток, буде досягнуто 12 годин перебування за кермом, цей водій повинен зробити шестигодинну перерву, перш ніж зможе знову користуватися додатком.

Впровадження нових функцій  відбуватиметься поступово і займе кілька тижнів, поки всі користувачі і водії не побачать нові функції в додатку.

comments powered by Disqus
 
Top