В Україні відкрили безкоштовну школу «білих хакерів»

В Україні відкрили безкоштовну школу «білих хакерів»

Школу з підготовки фахівців в сфері кібербезпеки запустили на території інноваційного парку UNIT.City.

В Україні запустилася безкоштовна школа для підготовки фахівців у сфері інформаційної безпеки. Її засновниками стали Олексій Барановський, доцент кафедри інформаційної безпеки КПІ, Єгор Аушев, кофаундер українського проекту Hacken та Дмитро Єрьомін, засновник uData School й керівний партнер UNIT.City.

Для участі в програмі кандидати повинні володіти базовими технічними знаннями та навичками програмування. Організатори будуть вибирати студентів на конкурсній основі. Відбір до школи включає в себе онлайн-і оффлайн тестування, співбесіду, а також експрес-курс.

Прийом заявок вже розпочався й триватиме до 26 жовтня. Навчання стартує в грудні з проходження експрес-курсу – фінального етапу тестування. На цьому етапі виберуть 40 кращих студентів, які почнуть повноцінне навчання в січні 2019 року.

В рамках Cyber School учні пройдуть інтенсивні курси з безпеки мереж та додатків, систем експлуатацій, зворотного інжинірингу та ін. Програма розрахована на п'ять місяців навчання фултайм, повністю англійською мовою. Серед викладачів – українські та зарубіжні практики світового рівня.

Засновники Cyber School обіцяють, що кращі випускники гарантовано отримають пропозиції про працевлаштування за підсумком проходження програми. Згідно з даними сайту DOU, середня зарплата фахівців в області кібербезпеки становить $1300.

Щоб взяти участь у відборі, необхідно заповнити реєстраційну форму на сайті школи.

comments powered by Disqus
 
Top