Українські стартапи зможуть отримати фінансування з Латвії

Українські стартапи зможуть отримати фінансування з Латвії

З 16 по 24 жовтня латвійський венчурний фонд Overkill Ventures вирушить на пошуки талановитих підприємців з України. У співпраці з Агентством інвестицій та розвитку Латвії він відвідає три міста – Одесу, Львів та Київ. Одним з головних інвесторів і партнерів фонду є найбільший IT-інтегратор у країнах Балтії Lattelecom, який успішно працює на українському ринку хмарних послуг уже з 2013 року.

Під час першої програми, яка розпочалася в серпні 2018 року, було відібрано 4 стартапи – з Латвії, Польщі та Данії, а також уже зараз є один представник з України. Це компанія Axdraft, яка займається розробкою програмного забезпечення для автоматизації обігу документів.

Завдяки підтримці Lattelecom у стартапів Overkill Ventures є можливість протестувати свої рішення в інфраструктурі великого підприємства, що має різні бізнес-напрями. Подібний досвід збільшує шанси стартапів на успішну роботу в подальшому. До речі, комунікацію полегшує і той факт, що сам фонд Overkill Ventures розташовується в приміщеннях Lattelecom у Ризі.

Overkill Ventures почав свою роботу в січні 2018 року і надає менторство та фінансову підтримку до 300 тисяч євро молодим компаніям на початкових етапах. Основний фокус фонду – пошук розробників програмного забезпечення B2B у Центральній і Східній Європі.

У рамках українських заходів учасники зможуть дізнатися більше про переваги стартапів Латвії, а також можливість фінансування бізнесу на різних етапах. На завершення кожної із зустрічей пройде змагання пітчів та особисті консультації для засновників стартапів. Дізнатися більше і подати заявку на участь можна тут.

comments powered by Disqus
 
Top