Електрокари майбутнього для доставки вантажів

Електрокари майбутнього для доставки вантажів

Бум на онлайн-шопінг створює додаткове навантаження на міський рух. Недолік вантажно-розвантажувальних зон в центрі міста змушує водіїв мікроавтобусів і вантажівок паркуватися у другий ряд, заважаючи руху. У підсумку: затори, шум і шкідливі викиди, які супроводжують перезавантажений трафік, тільки підживлюють розмови про введення заборони в'їзду в центр міста. І це стосується не тільки служб доставки, а й тих, хто займається торгівлею і іншим малим бізнесом, що вимагає пересування на мікроавтобусах. Щоб допомогти розв`язати цю проблему, Bosch виводить на ринок нову електричну силову установку для невеликих комерційних автомобілів. Перші транспортні засоби з таким оснащенням з'являться в 2019 році.

Непомітна доставка

Поштова служба Deutsche Post вже ініціювала зміни в міських постачаннях  за допомогою електричного кур'єрського мікроавтобуса StreetScooter, який оснащений електроприводом від Bosch. Створення електричної силової установки, якою можна буде оснастити переважну більшість транспортних засобів доставки, стало наступним кроком в цьому напрямку. Завдяки цьому рішенню електричні мікроавтобуси зможуть здійснювати доставку від розподільного центру до дверей одержувача. Більш того, пересування в умовах міських заторів навіть грає на руку, оскільки, завдяки рекуперативному гальмуванню, електромобілі можуть відновлювати заряд, що збільшує запас ходу.

Більшість маршрутів доставки складають менше ніж 80 кілометрів на день - відстань легко покривається одним зарядом батареї. Весь автопарк може бути перезаряжений під час нічної стоянки в депо. Будь-які заборони на водіння в центрах міст не стосуватимуться використання електричного транспорту, оскільки силові установки таких автомобілів забезпечують нульовий викид шкідливих речовин. Такий спосіб доставки з економним витрачанням ресурсів популярний не тільки в містах. Для 61% німців, онлайн-покупки з наявністю опції доставки електромобілем є ключовим критерієм у виборі, згідно з дослідженням PwC. Ще одна перевага полягає в тому, що електромобілі створюють менше шуму, що також повинно збільшити число доставок у вечірній час. Така зміна може полегшити трафік в пікові години і забезпечити більш гнучкі періоди доставки.

Доступні для широкого споживання

Силова установка eCityTruck від Bosch представлена ​​двома моделями: з трансмісією і без неї. Завдання полягало у створенні рішень, які швидко інтегруються і враховують різні вимоги автовиробників. Вони можуть бути масштабовані для легких комерційних автомобілів вагою від 2 до 7,5 т, що дозволяє оснащувати ними більшість комерційних автомобілів. Мікроавтобуси дуже поширені: за статистикою Shell, приблизно три чверті всіх комерційних автомобілів, зареєстрованих в Німеччині, відносяться до цього класу, і їх число зростає. Нова концепція силової установки eCityTruck від Bosch передбачає використання безлічі компонентів, таких як електродвигун і силова електроніка, і об'єднання їх в один блок. Завдяки раціональному використанню складових, силова установка стає більш продуктивною і доступною за ціною. А через те, що рішення може бути легко інтегровано в робочі системи, вирішується проблема затрат часу і праці при розробці нових компонентів. Ще одна перевага для автовиробників полягає в тому, що рішення Bosch дозволяє їм швидко виводити автомобілі на ринок.

Bosch вже пропонує рішення «все в одному» для пасажирських автомобілів ‒ система осьового електричного приводу e-axle, що значно скорочує час розробки автомобіля. Розширюючи асортимент своїх продуктів, які тепер доступні і для невеликих комерційних автомобілів, Bosch підсилює свою підтримку автовиробників в напрямку електрифікації автомобілів.

Плани Bosch по електрифікації комерційних автомобілів не обмежуються мікроавтобусами. Разом з американським стартапом Nikola Motor, Bosch розробляє силову установку, здатну забезпечувати значний запас ходу. Нова електрична силова установка грає важливу роль в досягненні мети Bosch ‒ стати лідером глобального ринку електромобільності, який сформується після 2020 року. Також робота в цьому напрямку допомагає компанії втілити ще одну свою ідею ‒ зробити реальністю пересування на транспорті без шкідливих викидів, дорожньо-транспортних пригод та стресів. Таке майбутнє, на думку Bosch, здатне забезпечити автоматизацію, інтеграцію мережевих можливостей (засоби навігації, орієнтації, інтернет-зв'язку та інше.) і електрифікацію.

comments powered by Disqus
 
Top