Новий безрамковий смартфон Nokia 6.1 Plus з'явився на українському ринку

Новий безрамковий смартфон Nokia 6.1 Plus з'явився на українському ринку

Компанія HMD Global, дім для телефонів Nokia, анонсує старт продажів нового смартфона Nokia 6.1 Plus в Україні. Безрамковий смартфон вже доступний для покупки в найбільших магазинах техніки за ціною 7 799 грн. Nokia 6.1 Plus – це вишуканий дизайн, висока продуктивність, використання технологій штучного інтелекту для фото- та відеозйомки, а також переваги «чистого», захищеного й завжди оновленого Android One.

Преміальний дизайн

Вражаючий безрамковий дизайн і тонкий, компактний корпус Nokia 6.1 Plus надають вам більше можливостей для перегляду контенту. Його 5,8-дюймовий Full HD+ екран з пропорціями 19:9 і відображенням 96% гами кольорів забезпечує яскраві враження від перегляду, що робить Nokia 6.1 Plus ідеальним смартфоном для занурення в захоплюючий контент. Створений з дотриманням високих стандартів бренду Nokia, корпус нового 6.1 Plus спереду та ззаду виконаний зі скла, екран займає 93% всієї витончено закругленої передньої поверхні, завдяки чому смартфон ідеально лягає в вашу руку.

Потужна і продуктивна платформа

Nokia 6.1 Plus працює на мобільній платформі Qualcomm Snapdragon 636, яка на 40% швидше за попередню серію процесорів. Це забезпечує першокласну графіку і вищу енергоефективність батареї, щоб ви могли довше насолоджуватися музикою або переглядом улюблених відео.

Камера з технологіями штучного інтелекту

Основна камера у Nokia 6.1 Plus має два модулі на 16 МП і 5 МП, завдяки чому забезпечується відмінна різкість і деталізація знімків. Передові технології обробки зображень відповідають за якість знімків – користувач може самостійно в режимі реального часу обирати ступінь розмиття фону при використанні ефекту боке. Використовуючи Nokia 6.1 Plus ви можете робити знімки як професіонал: режим HDR автоматично підбирає ідеальну глибину кольору, зображення обробляється за допомогою технологій штучного інтелекту, при зйомці портретів використовується режим портретного освітлення, а різноманітні фільтри, маски і 3D-персонажі перетворюють процес фотографування на розвагу.

Фронтальна камера для оригінальних #Bothie

Ідеально збалансована фронтальна камера має модуль на 16 МП для бездоганно чітких селфі. Тепер вона може використовуватися одночасно з основною в режимі #Bothie з додаванням масок і фільтрів в реальному часі, а також трансляцією відео в Facebook і YouTube просто з додатку для камери.

Чистий, безпечний і завжди оновлений Android One

ОС Android One, розроблена Google, відрізняється безпекою, простотою і водночас високою функціональністю. Пристрій буде залишатися завжди актуальним завдяки оновленням безпеки, що надходитимуть протягом трьох років з дня випуску моделі, і двом рокам гарантованих оновлень операційної системи. З Android One ви отримаєте більше місця для зберігання своїх даних завдяки відсутності додаткових надбудов і непотрібних сторонніх додатків, а також оптимізоване енергоспоживання. Будьте завжди попереду з найновішими сервісами Google, такими як Google Lens, Google Асистент і Google Фото. Nokia 6.1 Plus вже скоро отримає оновлення до Android Pie.

Доступність

Nokia 6.1 Plus наразі доступний для покупки у глянцевому чорному кольорі. Придбати смартфон Nokia 6.1 Plus можна в найбільших магазинах техніки і електроніки України за рекомендованою роздрібною ціною – 7 799 грн.

comments powered by Disqus
 
Top