Смартфон і мистецтво: названі переможці міжнародного фотоконкурсу від Huawei

Смартфон і мистецтво: названі переможці міжнародного фотоконкурсу від Huawei

В Києві у флагманському магазині Huawei відбулося відкриття фотовиставки, присвяченій міжнародному конкурсу мобільної фотографії Next Image.

Конкурс Huawei Next Image CEE & Nordic, в якому взяли участь фотоентузіастів з понад 20 країн Центральної, Східної та Північної Європи, завершився. Тисячі учасників відгукнулися на пропозицію Huawei поділитися своїм талантом і взяти участь в гонці за Гран-прі. Але кінцевою метою компанії було дещо більше. Huawei хотіла побачити світ очима людей з різних країн і дізнатися, наскільки глибоко мобільна фотографія увійшла в їхнє повсякденне життя.

Всього за період з 9 липня по 27 серпня було відправлено 956 326 голосів за ту чи іншу фотографію. З 67 610 поданих на конкурс знімків 26 640 відносяться до категорії «Краса природи», що зробило її найбільш популярною з шести категорій.

Амбасадорами Huawei Next Image CEE & Nordic в Україні виступили професійні фотографи: Андрій Деменюк, Сергій Тимофєєв, Анна Гольцберг, Антон Ткаченко та Євгенія Драч. Їх роботи прикрасили загальноєвропейську галерею на сайті конкурсу та надихали інших фотолюбителів на створення власних фотографій.

Поборотися за призи зголосилося безліч українців, серед яких і давні фанати бренду, і журналісти, і фотографи. Серед переможців є й фотограф з України! Всі учасники високо оцінили можливості смартфонів Huawei в сфері мобільної фотографії.

Гран Прі

Володарем Гран-прі конкурсу став rekapavo (Угорщина) з фото Art & Leukemia. Саме цьому учаснику журі присудило 10 000 євро, ноутбук MateBook X і право на публікацію в журналі National Geographic. Побачити свої роботи на сторінках такого авторитетного видання - велике досягнення і для професіонала, і для любителя. Звичайно ж, переможець стане володарем і найважливішого призу: визнання людей. Rekapavo також стане учасником фототуру в Італію, який організував і спонсорував National Geographic.

Світлину авторства rekapavo було відібрано журі серед фотографій, які отримали найбільшу кількість глядацьких голосів.

Журі

Конкурс Next Image присвячений конкретній галузі фотографії - мобільній.

Мобільна зйомка - це можливість для кожного запам'ятовувати прекрасні моменти. Дивовижні секунди можуть стати витвором мистецтва. Сьогодні майже у кожного є смартфон з камерою, і всі можуть «зловити» магію повсякденної реальності.

Вибираючи переможців, журі брало до уваги три основні чинники: художня цінність знімка, якість і унікальність.

До складу журі увійшли шість чоловік: Домінік Бранко (Dominic Branco), офіційний фотограф National Geographic; Алекс Ламбрехтс (Alex Lambrechts), фотограф Leica; Томаш Лазар (Tomasz Lazar), лауреат World Press Photo; Боббі Анвар (Bobby Anwar), відомий датський фотограф; Галь Гадот (Gal Gadot), популярна актриса.

Категорії і переможці

  • «Портретна зйомка» - експерименти з особистістю і силою портретного зображення – costin.mocanu, The rainy day, Румунія
  • «Сутінки» - фото в умовах низької освітленості - Wes.MW, Caught in a beam of light, Польща
  • «Привіт, життя» - емоції і надихаючі моменти повсякденного життя - costin.mocanu, Solo, Румунія
  • «Подорож як стиль життя» - відкриваючи нові місця і отримуючи нові емоції - emiliobgr, Sir Archibald, Болгарія
  • «Краса природи» - флора, фауна і пейзажі як вони є - Віктор, фото, Україна
  • «Твоя історія» - змістовна і цікава історія в 9 кадрах - zdenek-dvorak, Moments from life of my daughter, Чехія

Головний переможець отримав 10 000 євро, MateBook X і право на публікацію в National Geographic. Крім цього, він стане учасником фотоекспедиції National Geographic в Італію. Переможці в кожній категорії отримали грошову премію в розмірі 2 000 євро і MateBook X. Автори фотографій, які опинилися на другому і третьому місцях, отримали смартфони Huawei P20 Pro і Huawei P20 відповідно.

Сам конкурс, кількість учасників, представлені фотографії і активність тих, хто голосував, демонструють, що мобільна фотографія набуває все більшої популярності. В результаті все більше людей думають про те, щоб стати професійним фотографом або фотографом-любителем. Завдяки сучасним технологіям це здійснимо, наприклад, з P20 Pro від Huawei, нинішнім лідером рейтингу фотосмартфонів DxOMark. Його потрійна камера з функцією розпізнавання зображень, відмінним режимом нічної зйомки і алгоритмами штучного інтелекту допомагає користувачам робити фотографії професійного рівня, гідні стати переможцями конкурсу Next Image.

comments powered by Disqus
 
Top