Огляд 4G LTE роутера TL-MR6400: Wi-Fi усюди, де вам необхідно!

Огляд 4G LTE роутера TL-MR6400: Wi-Fi усюди, де вам необхідно!

Інтернет став невід’ємною складовою сучасного життя. Зараз потреба завжди бути на зв’язку – не просто забаганка, а необхідність. Новий стильний 4G маршрутизатор TL-MR6400 від TP-Link забезпечить загальний доступ до мережі 4G LTE для багатьох пристроїв, зі швидкістю завантаження до 150 Мбіт/с. Роутер має витончений та стриманий дизайн, тому відмінно доповнить будь-який інтер’єр квартири, офісу або дачі. TL-MR6400 надзвичайно легкий у налаштуванні. А для миттєвого доступу до мережі варто лише встановити SIM-карту та увімкнути роутер. Деталі про модель читайте у нашому огляді.

Що робить його особливим?

TL-MR6400 – це потужний 4G LTE маршрутизатор, що забезпечить швидкість Wi-Fi з’єднання до 300 Мбіт/с за стандартом N. Завдяки роутеру від TP-Link ви отримаєте спільний доступ до мережні 4G LTE для багатьох гаджетів. При цьому можна з легкістю проглядати HD-відео, завантажувати файли та проводити відеоконференції з високою якістю з’єднання.
Маршрутизатор підтримує стандарт бездротових мереж IEEE 802.11b/g/n 2,4 ГГц, з діапазоном частот 2 ГГц, що разом з гігабітними портами дає можливість отримати велику швидкість підключення до інтернету.
 
Дві антени збільшують швидкість та покриття Wi-Fi. Завдяки високій потужності, роутер TL-MR6400 може забезпечити підключення до мережі 3G/4G для 32 пристроїв одночасно.
Окрім того, роутер має функції батьківського контролю, локального керування, доступу за розкладом, підтримку IPv4 та IPv6, а також 1 гостьову мережу з частотою 2,4 ГГц.

Витончений та стриманий чорний

Маршрутизатор TL-MR6400 ідеально доповнить будь-який інтер’єр, адже має елегантний дизайн у дусі мінімалізму. Корпус роутера чорного кольору, адже чорний – класика, перевірена роками. Головна фішка моделі – верхня глянцева панель, що ніби віддзеркалює світло.
 
Окрім того, після підключення роутера, на верхній палені загораються індикатори, які мають приємне блакитне підсвічування. 
Нижня частина корпусу та дві підсилюючі антени виготовлені із якісного матового пластику, що чудово доповнює блискіт верхньої глянцевої панелі. 

По периметру: кнопки, порти, розніми

Модель TL-MR6400 оснащена 3 портами LAN 10/100 Мбіт/с, 1 портом LAN/WAN 10/100 Мбіт/с, та 1 столом для SIM-карти.
Усі вони розмістилися на задній частині корпусу. Окрім того, тут також є набір необхідних кнопок: WPS/Reset, Wi-Fi On/Off та  Power On/Off.

Управління

4G роутер від TP-Link дуже простий в управлінні, що  здійснюється через веб-інтерфейс. Він доволі зручний і простий у використанні, та має стандартне оформлення у стилі виробника. Розібратися можна без труднощів.
Веб- інтерфейс має розділ не лише базовими, але і з розширеними налаштуваннями. Також є мобільний додаток TP-Link Tether для Android та iOS.
Особливістю моделі TL-MR6400 є можливість у налаштуваннях обрати режим роботи : 3G/4G або бездротовий режим. 

Комплектація: 

 • Роутер
 • Адаптер живлення
 • Кабель Ethernet 
 • Посібник по швидкому налаштуванню 
 • Специфікації 
 • Модель: N300 4G LTE TL-MR6400
 • Стандарт: IEEE 802.11b/g/n 2,4 ГГц
 • Швидкість: 300 Мбит/с на 2,4 ГГц
 • Антени: 2 зовнішні незнімні
 • Шифрування: 64/128-битный WEP,WPA / WPA2,WPA-PSK/ WPA2-PSK
 • Інтерфейс: 3 порта LAN 10/100 Мбіт/с, 1 порт LAN/WAN 10/100 Мбіт/с, 1 слот для SIM-карти
 • Блок живлення: 9В / 0.85А
 • Розміри: 230 х 144 х 37 мм

Враження

TP-Link TL-MR6400  – чудовий маршрутизатор, який допоможе вам завжди бути на хвилі всесвітньої інтернет-павутини. Маршрутизатор підтримує стандарт бездротових мереж IEEE 802.11b/g/n 2,4 ГГц, з діапазоном частот 2 ГГц, що разом з портами дає можливість отримати максимальну швидкість підключення до інтернету. Елегантний роутер у мінімалістичному стилі чудово доповнить  інтер’єр багатьох офісів та квартир. Потужність маршрутизатора забезпечить комфортний перегляд фільмів та медіа, ігри онлайн, та має змогу підключити до 32 пристроїв одночасно. 
comments powered by Disqus
 
Top