Acer Spin 5 - нові ноутбуки-трансформери вже доступні в Україні

Acer Spin 5 - нові ноутбуки-трансформери вже доступні в Україні

Компанія Acer представляє новинку на українському ринку: портативні компютери 2-в-1 з поворотною конструкцією екрану. Лінійка мобільних комп’ютерів Acer Spin 5 – це універсальні, тонкі, продуктивні пристрої, які поєднують в собі функції класичних ноутбуків та планшетів. Новинка вже на складі ERC.

Показати все

Особливості Spin 5:

  • відкидна конструкція дисплея, що відкривається на 360 градусів
  • висока ергономічність
  • високоякісні матеріали
  • надійна конструкція

Параметри:

  • вага 1,5 кг
  • товщина алюмінієвого корпусу 15,9 мм

Процесор

Ноутбуки оснащені найновішими процесорами Intel® Core™ i3-8130U 8-го покоління і вбудованою відеокартою Intel® HD 620.

Екран

Конфігурації моделей передбачають сенсорні Full HD ємнісні дисплеї з IPS матрицею з діагоналлю 13,3”, модулі пам’яті DDR4 обсягом 8 ГБ і швидкісні SSD-накопичувачі до 256 ГБ.

Екранний фільтр Acer BluelightShield ™ регулює інтенсивність випромінювання синього кольору, знижуючи навантаження на очі.

Акумулятор

Ресурсу акумулятора вистачить на 13 годин автономної роботи, тобто на весь робочий день + пару годин вечірнього дозвілля.

Комунікації

Бездротове підключення здійснюється за протоколом 802.11ac. Конфігурація антен Acer ExoAmp 2x2 MU-MIMO забезпечує найкращий прийом сигналу для швидкої передачі даних і стабільно високої швидкості роботи в Інтернет.

Додаткові переваги

Високоточна сенсорна панель Precision Touchpad збільшеного розміру доповнює широкі можливості введення за допомогою сенсорного екрану.

Acer Spin 5 укомплектовані електронним пером Active Stylus Pen ASA630. Це універсальний інструмент для малювання, створення схем або рукописних заміток на екрані за допомогою функції Windows Ink.

Обидві конфігурації Spin 5 обладнані сканером відбитків пальців з підтримкою технології Windows Hello для комфортного і безпечного входу в систему.

comments powered by Disqus
 
Top