Смартфони Nokia отримують оновлення Android 9 Pie

Смартфони Nokia отримують оновлення Android 9 Pie

HMD Global, дім для телефонів Nokia, оголошує про початок виходу оновлення до Android 9 Pie на смартфонах Nokia 7 plus. Ця модель раніше була обрана кращим смартфоном року для споживачів Асоціацією EISA (Expert Imaging & Sound Association). Відсьогодні користувачі почнуть отримувати Android 9 Pie на свої смартфони Nokia 7 plus.

Технологічний і водночас простий у використанні смартфон Nokia 7 plus надає Android 9 Pie без додаткових оболонок, змін у користувацькому інтерфейсі або прихованих процесів, що знижують час автономної роботи пристрою. Зберігаючи все найкраще від попередньої версії Android 8.0 Oreo, нова ОС отримала інноваційні функції завдяки використанню штучного інтелекту та Digital Wellbeing.

Оновлення до ОС Android 9 Pie робить Nokia 7 plus одним із найбільш продуктивних смартфонів Nokia на сьогодні. Використання досягнень в області машинного навчання і штучного інтелекту, таких як адаптивний акумулятор і App Actions, забезпечує більш раціональне енергоспоживання при використанні смартфона та пришвидшує обробку даних.

В рамках програми Android One для Nokia 7 plus буде доступна App Actions – нова функція, ексклюзивно розроблена для пристроїв Android One і Google Pixel на Android 9 Pie. Функція App Actions кожен день вивчає ваші щоденні звички у використанні програм смартфона і допоможе вам швидше виконати наступну задачу, передбачаючи ваш наступний крок, моментально пропонуючи потрібний додаток для бізнесу або прослуховування музики.

Nokia 7 plus оптимізований для отримання максимуму можливостей з і без цього потужної батареї. Нова функція адаптивного акумулятора дозволяє використовувати заряд Nokia 7 plus ще ефективніше: спеціальні механізми вивчення частоти використання додатків тепер будуть виділяти ресурс батареї для найбільш необхідних користувачу програм.

Функція адаптивного акумулятора також дозволяє зменшити активність використання процесора на 5%, знижуючи енергоємний процес роботи смартфона. Споживання батареї пристроями, підключеними до Wi-Fi і системи мобільної передачі даних, також знизилося на 10%.

З активним розвитком smart-технологій уже з осені 2018 року всі нові оновлення будуть доповнені технологією Digital Wellbeing, мета якої – знизити кількість часу, що користувачі проводять, використовуючи смартфони. Серед нових функцій – можливість обмеження часу роботи пристрою просто з панелі керування, а також установка часових рамок для використання обраних додатків. Оновлений режим Wind Down адаптує яскравість екрану смартфона та активує режим «не непокоїти» в обумовлений час ввечері.

Розробники HMD Global уже давно слідують тенденції контролю за часом, який люди проводять за телефоном: раніше представлені моделі Nokia 3310 і Nokia 8110 дозволяють трохи відволіктися від постійного використання багатьох додатків і сконцентруватися на реальному житті.

Ключові особливості Android 9 Pie:

  • App actions – використовуйте смартфон ефективніше завдяки функції, що аналізує ваші звички у використанні додатків і передбачає ваш наступний крок.
  • Адаптивний акумулятор – використовує механізми вивчення, щоб визначити шаблони використання улюблених додатків і відповідно розподіляти потужность акумулятора в порядку пріоритетності.
  • Адаптивна яскравість – автоматично адаптує яскравість екрану смартфона, вивчаючи налаштування користувача і використання ним пристрою.
  • Системна навігація – навігація, заснована на жестах, а не на звичній кнопці внизу екрану (активується користувачем).
  • Функції Digital Wellbeing, доступні з осені 2018 року:
  • Час пристрою – вказує час використання пристрою на панелі моніторингу, а також показує, скільки разів воно було розблоковано і скільки сповіщень було отримано.
  • Таймер додатків – установка обмежень по часу використання додатків.
  • Режим Wind Down – розширена версія режиму «не непокоїти» для додаткового контролю над сповіщеннями і функцією Night Light, допомагає приглушити яскраву блакитну підсвітку смартфонів, що викликає порушення сну.

«Чистий», безпечний і завжди актуальний Android

Смартфони Nokia постачаються з «чистим», безпечним і актуальним Android, гарантуючи використання останніх інновацій від Google і отримання регулярних оновлень безпеки без непотрібних змін користувацького інтерфейсу або прихованих процесів, що знижують час автономної роботи пристрою.

Android One

Смартфон Nokia 7 plus є частиною програми Android One, що постачає користувачам найновіше програмне забезпечення, розроблене Google – «розумне», безпечне і справді вражаюче. Смартфони Nokia на Android One – це продовжений час автономної роботи та збільшений простір для збереження ваших даних, а також останні інновації від компанії  Google, щоб ви могли насолоджуватися можливостями свого смартфона наповну. Програма Android One гарантує щомісячні патчі безпеки протягом трьох років, а оновлення ОС будуть приходити на смартфон протягом двох років.

Дати оновлень до Android Oreo  і Android 9 Pie  на смартфонах Nokia

HMD Global, дім для телефонів Nokia, починає роботу

1 грудня 2016

Анонс першого смартфона Nokia на Android – Nokia 6

8 січня 2017

Запуск Nokia beta labs

25 жовтня 2017

Nokia 8

Beta labs 8.0

25 жовтня 2017

Beta labs 8.1

23 січня 2018

8.0

24 листопада 2017

8.1

13 лютого 2018

Nokia 6

Beta labs 8.0

19 грудня 2017

8.0

30 січня 2018

8.1

28 березня 2018

Nokia 5

Beta labs 8.0

12 грудня 2017

8.0

30 січня 2018

8.1

28 березня 2018

Nokia 3

Beta labs 8.0

26 лютого 2018

8.0

11 квітня 2018

Nokia 7 plus

Android версія для розробників (Android 9)

08 травня 2018

Nokia 7 plus

9

28 вересня 2018

comments powered by Disqus
 
Top