ВОЛЯ випустила кінопродукт власного виробництва: комедійний міні-серіал «Волею випадку»

ВОЛЯ випустила кінопродукт власного виробництва: комедійний міні-серіал «Волею випадку»

В рамках стратегії розвитку і виробництва українського контенту, компанія ВОЛЯ в партнерстві з кіностудією FILM.UA зняла міні-серіал «Волею випадку».

За 16 років роботи компанії відбулося чимало цікавих і, навіть, курйозних ситуацій. ВОЛЯ відібрала найдивовижніші історії на основі реальних подій та створила міні-серіал. Нині для показу готові 6 неймовірних епізодів, тривалістю 8-10 хв. У кожному з них легко та комічно розповідається про співробітників й абонентів компанії.

У зйомках серіалу, окрім професійних акторів та студентів Ukrainian Film School, взяли участь  співробітники компанії. Власне вони і є прототипами головних героїв.

ВОЛЯ - перша телекомунікаційна компанія, яка у 2014 році запустила 5 власних фільмових каналів «ВОЛЯ CINE+». А в лютому 2016 року - перший дитячий український канал у HD якості – «ВОЛЯ CINE + KIDS». Останній має кілька голосових доріжок, у тому числі, мовою оригіналу, а це означає, що улюблені фільми легко можуть стати посібниками для вивчення іноземних мов.

У пакетах послуг ВОЛЯ –  декілька популярних телеканалів від української кіностудії на будь-який смак: FILMUADRAMA, канал для чоловічої аудиторії BOLT, тематичний Дача і документальний телеканал EPOQUE.

25 вересня на студії FILM.UA відбувся допрем'єрний прес-показ міні-серіалу «Волею випадку».

Прем'єра фільму вийде на каналі «ВОЛЯ CINE+» 29 вересня о 20:00. З 1 жовтня серіал буде доступний в онлайн-кінотеатрі ВОЛЯ CINEMA і на офіційному каналі ВОЛЯ в YouTube.

comments powered by Disqus
 
Top