В Україні стартували продажі Mesh Wi-Fi системи TP-Link Deco M5

В Україні стартували продажі Mesh Wi-Fi системи TP-Link Deco M5

Deco M5 – це комплексне модульне рішення, яке має забезпечити стабільний доступ до Wi-Fi мережі в будинку та допоможе позбутися "мертвих зон". Комплект Deco M5, який складається з трьх пристроїв, забезпечує Wi-Fi покриття на площі до 510 квадратних метрів, а комплект Deco M5 з двох пристроїв – на площі до 350 квадратних метрів. Якщо цього недостатньо – просто додайте один або кілька модулів Deco для збільшення покриття.

Завдяки сучасній Mesh-технології модулі Deco утворюють єдину домашню мережу з одним им’ям, в якій підключені пристрої будуть автоматично перемикатись між різними модулями. Deco M5 забезпечує швидке та стабільне з’єднання на швидкості до 1267 Мбіт/с, підтримує стандарт 802.11ac та може працювати в двух діапазонах - 2,4 ГГц та 5 ГГц. Модулі Deco гарантують одночасне підключення для більш ніж 100 пристроїв. Завдяки такому рішенню Mesh-система чудово підійде як для приватного будинку, так и для офісів невеликих компаній.

Технологія TP-Link Mesh динамічно обирає найкращий канал та частотний діапазон для передачі даних, забезпечуючи швидкісний Wi-Fi в будь-якій точці будинку. Під час підключення до мережі ваш смартфон, планшет або ноутбук буде автоматично підключатися до модуля з найкращим сигналом, забезпечуючи безперервне та максимально швидке з’єднання. Ну а підтримка IEEE 802.11r та 802.11k/v дає можливість перемикатися з одного модуля Deco на інший без розривів з’єднання навіть під час потокової передачі даних.

За допомогою Mesh-системи TP-Link ви зможете позбутися «мертвих зон» - для цього потрібно розмістити додатковий модуль (за необхідності його можна придбати окремо) в зоні зі слабким сигналом. Безшовний роумінг дозволяє грати в онлайн-ігри, спілкуватися в інтернет-мессенджерах та дивитись відео навіть в тому випадку, якщо ви разом з підключеним до Wi-Fi мережі пристроєм будете активно пересуватися по будинку. Адаптивна маршрутизація мінімізує затримку сигналу, а функція відновлення допоможе зберегти з’єднання навіть в тому випадку, коли один з модулей буде відключено під час роботи.

Високий рівень продуктивності системи забезпечують 4-ядерний процесор і 256 МБ оперативної пам’яті. Ще однією перевагою Deco M5 стало швидке та зручне налаштування за допомогою мобільного додатку TP-Link Deco, яке легко виконати з вашого смартфона або планшета.

Традиційний для флагманських пристроїв TP-Link пакет HomeCare забезпечує захист для кожного гаджета в мережі. Для цих задач використовуються оновлений антивірус від Trend Micro та функція батьківського контролю, яка допоможе створити унікальні профілі для кожного підключеного пристрою, встановити обмеження на використання мережі та заблокувати небажаний контент.

Рекомендована роздрібна ціна TP-Link Deco M5 складає 7999 грн, в той час як вартість кожного окремого модуля складає 2999 грн.

comments powered by Disqus
 
Top