LG показала нові рішення на базі штучного інтелекту LG ThinQ

LG показала нові рішення на базі штучного інтелекту LG ThinQ

Понад третини простору масштабної виставки IFA було сфокусовано на ШІ-рішеннях. Продукти бренда LG ThinQ демонструвалися в трьох різних виставкових зонах: ThinQ Travel (Подорожі), ThinQ Gourmet (Кухня) і ThinQ Style (Стиль).

У зоні ThinQ Travel демонструвалася зручність пошуку ідеального місця для відпочинку за допомогою телевізора LG AI, а також простота бронювання квитків і житла за допомогою смартфона LG G7ThinQ. Відвідувачі виставки IFA мали змогу відвідати вітальню IoT, що розроблена спільно з італійською компанією елітних меблів Natuzzi. У зоні демонструвалася аудіосистема X-BOOM AI ThinQ та її можливості для зміни налаштувань підключених девайсів та освітлення.

Інтелектуальний холодильник InstaViewThinQ зайняв центральне місце в кулінарній зоні ThinQ Gourmet. Тут відвідувачі виставки мали змогу ознайомитися з розширеними можливостями холодильника – рекомендація рецептів і налаштування параметрів для приготування страв в підключеної духовці та за допомогою інших пристроїв для кухні.

Також на IFA була представлена лінійка робототехніки LG CLOi – від обслуговуючих роботів до портативного smart-робота. Ідеальні умови його використання – на виробництві та в будівельній галузі. LG CLOi SuitBot допоможе покращити якість життя, розширюючи можливості переміщень його власника.

Окрім того, відвідувачів стенду LG вітав неймовірний OLED-каньйон, що забезпечував занурення в візуальний ряд приголомшливих пам’яток з усього світу. 

Окрім виставкових зон LG ThinQ, компанія представила технологічну зону з ключовими інноваційними рішеннями LG ThinQ, серед яких телевізори LG OLED і LG SUPER UHD, а також холодильник LG Centum SystemТМ. У зоні демонструвався 88-дюймовий 8K OLED-телевізор з роздільною здатністю екрана 7,680 x 4,320 пікселів. Ще одна ключова технологія, яка була вперше продемонстрована в зоні, – 173-дюймовий Micro LED-дисплей, що складається з блоків мікроскопічних світлодіодів, формуючих окремі пікселі. 

LG вперше представила на IFA 2018 новий преміум-бренд вбудованої кухонної техніки – SIGNATURE KITCHEN SUITE. Окрема виставкова зона з демонстрацією лінійки SIGNATURE KITCHEN SUITE розташовувалася в літньому саду комплексу Messe Berlin. Лінійка розроблена разом з європейськими компаніями з виробництва преміальних кухонь Valcucine та Arclinea. У продуктах лінійки SIGNATURE KITCHEN SUITE поєднанні найкращі традиції компаній, інноваційність виконання та висока майстерність.

На стенді LG в Залі 18 комплексу Messe Berlin були представлені лінійки передових продуктів компанії, що забезпечують Інновації для кращого життя.

comments powered by Disqus
 
Top