LG на IFA 2018: оновлена лінійка преміальної техніки Signature

LG на IFA 2018: оновлена лінійка преміальної техніки Signature

У рамках IFA 2018, однієї з найбільших індустріальних виставок, що відбувається у Берліні з 31 серпня по 5 вересня, компанія LG представить оновлену лінійку побутової техніки – SIGNATURE.

Преміальна лінійка SIGNATURE відтепер представлена винною шафою, сушильною машиною та холодильником з нижньою морозильною камерою. Серед найважливіших характеристик нової техніки – вдосконалений дизайн, застосування інноваційних технологій, вражаюча зручність і задоволення від експлуатації.

Винна шафа LG SIGNATURE з вишуканим металевим дизайном вміщує до 65 пляшок. Технологія Multi Temperature Control забезпечує умови для зберігання різних сортів вина. Дістати пляшку можна шляхом натискання на одну кнопку. Розумна шафа може розпізнавати голос. Завдяки внутрішньому підсвічуванню можна побачити вміст шафи через затемнене скло. Така функція неабияк економить електроенергію, а затемнене скло запобігає потраплянню сонячного світла всередину.

Сушильна машина лінійки LG SIGNATURE автоматично визначає параметри програми відповідно до ваги завантаження. Просунута система автоматичного очищення конденсатора використовує проточну воду для очищення деталей від пилу, забезпечуючи стабільну роботу приладу зі збереженням максимальної продуктивності.

Новий холодильник з нижньою морозильною камерою LG SIGNATURE оснащений інноваційними функціями, зокрема функцією «Автоматичного підйому», яка дає змогу підняти ящик на рівень очей для зручного доступу до продуктів. Покращена функція «Автоматичного відчинення дверцят» визначає наближення користувача до холодильника та відчиняє дверцята вдвічі ширше. 

У компанії LG відзначають, що лінійка Signature втілює особливу концепцію – The Art of Essense («Мистецтво сутності»). Нові продукти лінійки LG SIGNATURE позбулися всіх якостей, які можуть відволікти від справжньої суті і в результаті отримали вдосконалений дизайн і виняткові характеристики, що підкреслюють статус преміальної техніки.

comments powered by Disqus
 
Top