Huawei P smart+ у градієнтному кольорі Iris Purple встановив рекорд продажів в Україні

Huawei P smart+ у градієнтному кольорі Iris Purple  встановив рекорд продажів в Україні

Новинка компанії, смартфон Huawei P smart+ встановив рекорд продажів на українському ринку, перевершивши всі очікування.

Так, продажі цього пристрою перевищили показники його попередника P smart, представленого в Україні на початку 2018 року, на 800% за аналогічний період. За перші два дні після виходу P smart+ на ринок попередньо замовлені пристрої були повністю розпродані в усіх роздрібних мережах України, причому 70% всіх смартфонів були придбані в ексклюзивному градієнтному кольорі Iris Purple. За даними компанії, на сьогодні Huawei P smart+ Iris Purple доступний в українському роздробі в обмеженій кількості.

Чому ж Huawei приділяє таку увагу розробці градієнтних кольорів корпусів мобільних пристроїв? У 2017 році смартфони з безрамковими екранами опинилися на піку популярності. В результаті виробники пристроїв спрямували свої зусилля на вдосконалення задньої панелі в пошуках нових способів залучення інтересу споживачів.

Світло, потрапляючи на скляну задню панель Huawei P smart+, проходить через п'ять шарів нанопокриття, заломлюючись і відбиваючись таким чином, що людське око сприймає градієнт як розкішний цілісний синьо-пурпурний перелив. Крім того, Iris Purple має в гамі своїх відтінків і Ultra Violet, який був названий Інститутом Pantone головним кольором 2018 року.

comments powered by Disqus
 
Top