Huawei виводить на український ринок планшети MediaPad M5 lite і MediaPad T5

Huawei виводить на український ринок планшети MediaPad M5 lite і MediaPad T5

Компанія Huawei представляє в Україні нові 10,1-дюймові планшети MediaPad M5 lite і MediaPad T5. Huawei MediaPad M5 lite зі стилусом — це помічник для професіоналів, які використовують технології щодня: і на роботі, і у вільний час. Huawei MediaPad T5 підійде також і для наймолодшої групи користувачів, адже має спеціальний режим для дітей.

Huawei M5 Lite: захопливий аудіовізуальний досвід і відмінна продуктивність

MediaPad M5 lite представлений в елегантному сірому кольорі корпусу і має IPS-екран з роздільною здатністю 1920 x 1200 пікселів. Пристрій може похвалитися чотирма динаміками, створеними в партнерстві зі світовим лідером у сфері передачі звуку Harman Kardon, і забезпечує кінематографічне звучання. Технологія обробки звуку Huawei Histen 5.0 створює насичені звукові ефекти для багатошарового проникного тривимірного звучання. Більш того, вона пригнічує зовнішні шуми, а також поліпшує низькочастотний діапазон аудіопотоку.

Huawei MediaPad M5 lite оснащений стилусом M-Pen lite, який вирізняється вишуканим металевим корпусом і збалансованою вагою. З 2048 рівнями чутливості до натиску користувачі можуть легко робити нотатки і начерки, а продуманий дизайн ковпачка стилуса запобігає його випадковій втраті.

Пристрій має потужний 8-ядерний процесор, котрий забезпечує високу продуктивність. Фірмовий інтерфейс EMUI 8.0 дарує користувачам відмінний досвід, а ємний акумулятор 7 500 мАг підтримує технологію швидкої зарядки Huawei QuickCharge.

Huawei MediaPad M5 lite також має необхідні функції батьківського контролю, такі як встановлення часу користування планшетом, заборона доступу до небажаних додатків і веб-сайтів, а також поліпшений режим захисту зору.

Huawei MediaPad T5: ергономічний дизайн і турбота про дітей

MediaPad T5 вирізняється ергономічним дизайном з округленими краями і загартованим склом, що покриває дисплей. Планшет має невелику вагу — всього лише 460 г. 10.1-дюймовий пристрій доступний у двох стильних кольорах: золотому (Gold) і чорному (Black).

Huawei MediaPad T5 працює під управлінням ОС Android 8.0, оснащений 8-ядерним процесором і підтримує можливість розширення пам'яті до 256 ГБ. Крім того, планшет має інтелектуальну систему управління файлами, яка позбавляє від системного кешу і сміття. MediaPad T5 сумісний зі смартфонами Huawei, а також Windows PC і Mac, що дозволяє обмінюватися файлами бездротовим способом.

Huawei думає про те, як діти використовують планшет, і враховує занепокоєння батьків щодо впливу екрана на зір їхніх дітей. «Дитячий куточок» на Huawei MediaPad T5 дозволяє встановити обмеження на використання планшета дитиною і налаштувати доступний їй контент. Крім функції батьківського контролю, Huawei MediaPad T5 пропонує поліпшений режим захисту зору, керівництво щодо постави (нагадує дитині, щоб вона не читала текст на планшеті лежачи), а також фільтр, який прибирає синю компоненту, що дозволяє знизити навантаження на очі при читанні в темряві (Blue Ray Filter), та функцію для встановлення ліміту часу на користування пристроєм (Time Time Control).

Huawei MediaPad M5 lite і MediaPad T5 можна придбати з 22 серпня в фірмових магазинах Huawei на вул. Хрещатик, 46, в торгово-розважальних центрах Dream Town і «Городок», а також у всіх роздрібних мережах України.

Рекомендована вартість:

Huawei MediaPad T5 10 (2+16) — 6 499 грн;

Huawei MediaPad T5 10 (3+32) — 7 499 грн;

Huawei MediaPad M5 lite 10 (3+32) — 9 999 грн.

comments powered by Disqus
 
Top