Huawei P20 Pro визнано «Найкращим смартфоном року»

Huawei P20 Pro визнано «Найкращим смартфоном року»

Нещодавно підрозділ Huawei Consumer Business Group отримав нагороду Європейської асоціації журналів про аудіо- та відеотехніку (EISA), членами якої є 55 найавторитетніших видань про споживчу електроніку в світі.

Таким чином, асоціація визнала прихильність Huawei створенню якісних, стильних, ергономічних і продуктивних пристроїв. Huawei отримує нагороду EISA вже шостий рік поспіль. Наприклад, смартфон Huawei P10 було відзначено за найкращу камеру, електронний годинник Huawei Watch 2 став найкращим носимим пристроєм, а Huawei P9 отримав звання «Вибір європейського споживача».

Революційна потрійна камера Leica Huawei P20 Pro може похвалитися найбільшою загальною кількістю пікселів серед доступних на ринку смартфонів. Вона має 3-кратний оптичний і 5-кратний гібридний зум, а також інноваційні функції включно з Huawei AIS (стабілізація зображення за допомогою штучного інтелекту). Більш того, камера гарантує чудові зображення навіть в умовах низької освітленості, що робить P20 Pro одним з небагатьох пристроїв, здатних знімати якісні фотографії з довгою витримкою без штатива.

Члени EISA — це професійні видання про споживчу електроніку з 27 країн включно з Україною. Щороку представники цих видань складають список найвидатніших продуктів у шести категоріях. Номіновані продукти обговорюються на річних зборах EISA, а потім проводиться голосування експертів для визначення переможця у кожній категорії.

Нагороду буде офіційно вручено Huawei 31 серпня на церемонії нагородження EISA, яка пройде на міжнародній виставці побутової електроніки IFA у Берліні.

comments powered by Disqus
 
Top