Samsung Galaxy Note9 представили в Україні

Samsung Galaxy Note9 представили в Україні

“Samsung Electronics Україна” презентувала новий надпотужний флагман Galaxy Note9 в Україні. Вдосконалений смартфон став продовженням легендарної серії, яка повністю змінила уявлення про мобільні пристрої протягом останніх кількох років.

Модель поєднує витривалий акумулятор, вдвічі збільшений обсяг пам’яті порівняно з попердником, потужний і швидкий процесор та оновленне електронне перо S Pen з підтримкою Bluetooth Low-Energy для віддаленого управління. Завдяки цьому, Galaxy Note9 розширює можливості смартфонів і дозволяє досягати більшого — як у роботі, так і в інших сферах життя. 

Смартфон для активних користувачів вимагає наявності відповідного акумулятору. Тому, Galaxy Note 9 отримав батарею з рекордною для флагманів  Galaxy ємністю у 4000 мАг.

Galaxy Note9 отримав 128 ГБ вбудованої  та 6 ГБ оперативної пам'яті  в базовій версії. Версія на 512 ГБ і 8 ГБ відповідно з урахуванням підтримки карт пам'яті microSD забезпечить доступ до сховища на 1 ТБ. Про доступність даної версії в Україні буде повідомлено пізніше.

Електронне перо S Pen змінило уявлення людей про взаємодію зі смартфонами. Ця ключова особливість лінійки Samsung Galaxy Note істотно еволюціонувала у стилі, дизайні та можливостях.

S Pen запускається відразу при вилученні зі смартфона та виконує функції навіть при вимкненому Bluetooth на Galaxy Note9. Для повної зарядки S Pen достатньо лише 40 секунд. Цього вистачить на 30 хвилин роботи або до 200 кліків.

Камера Galaxy Note9 отримала кращі в індустрії технології Samsung, які  доповнили можливостями глибокого навчання для створення ідеальних зображень.

6,4-дюймовий Super AMOLED дисплей Galaxy Note9 — найбільший у лінійці пристроїв. Він забезпечує наявність необхідного місця для ігор, фільмів, зображень або малюнків з S Pen. Згідно з висновком DisplayMate, Galaxy Note9 володіє «найбільш інноваційним і високопродуктивним дисплеєм за весь час тестувань лабораторії». Смартфон встановив кілька рекордів продуктивності під час ретельного аналізу DisplayMate і отримав найвищу оцінку A+.

 

comments powered by Disqus
 
Top