Потужний, далекобійний Wi-Fi: огляд гігабітного роутера TP-Link AC1200 C5 v4

Потужний, далекобійний Wi-Fi: огляд гігабітного роутера TP-Link AC1200 C5 v4

Сьогодні, здається, жодна прогресивна людина не може обійтися без потужного роутера. Попит на якісні та багатофункціональні маршрутизатори зростає разом із розвитком різноманітних ґаджетів. Зі збільшенням підключених до Wi-Fi пристроїв задачі стають більш ресурсномісткими, а тому потреба користувачів у високій швидкості інтернету дедалі зростає. AC 1200 Archer C5 від TP-Link – це двохдіапазонний, гігабітний Wi-Fi-маршрутизатор зі стильним дизайном та підтримкою Wi-Fi 5 Ггц і стандарту 802.11ac.

Що робить його особливим?

TP-Link Archer AC1200 – це надшвидкий двохдіапазонний Wi-Fi до 1,2 Гбіт/с: 300 Мбіт/с на 2,4 ГГц і 867 Мбіт/с на 5 ГГц.  Бездротовий маршрутизатор підтримує стандарт 802.11ас, що разом з гігабітними портами дає можливість отримати максимальну швидкість підключення до інтернету. Особливо, якщо ваша швидкість тарифу вище 100 Мбіт/с. Чотири антени збільшують швидкість та покриття Wi-Fi. Продуктивності Archer AC1200 C5 вистачить для одночасного підключення великої кількості ґаджетів та декількох ноутбуків або ПК. Окрім того, роутер має функцію батьківського контролю, контроль пропускної здатності, підтримку IPv6, а також Multi SSID.

Елегантний та стильний дизайн

Особливість дизайну маршрутизатора Archer AC1200 –  верхня панель, що має геометричну текстуру з ефектом оптичної ілюзії : створюється враження, що панель сіро-біла, хоча насправді вона біла і глянцева.

Завдяки грі світла на ребристій поверхні роутера діагональні лінії змінюють свої відтінки, залежно від кута зору. Також на верхній панелі розташовані індикатори на блискучій сірій смужці.

Нижня частина Archer AC1200 та чотири антени виконані у матовому сірому кольорі.

З конструктивних особливостей можна відзначити наявність отворів для кріплення на стіні. Знизу Archer C5  розташовані вентиляційні отвори, адже для потужного маршрутизатора система охолодження просто необхідна.

Роутер виготовлений з якісного пластику, а його стильний та стриманий дизайн чудово доповнить будь-який інтер’єр.

По периметру: кнопки, порти, розніми

На нижній частині Archer AC1200 розмістилися 5 гігабітних портів : один WAN порт для підключення до інтернету і чотири LAN порти для локальної мережі. Тут також є кнопка ввімкнення, гніздо живлення, кнопка Reset та USB-порт стандарту 2.0. До USB-порта можна під’єднати накопичувачі для швидкого обміну файлами з різних пристроїв.

Управління

Управління здійснюється через веб-інтерфейс. Він доволі зручний і простий у використанні - розібратися можна без труднощів. Веб-інтерфейс має розділ не лише з базовими, але і з розширеними налаштуваннями. Також  є мобільний додаток TP-Link Tether для Android та iOS.

Враження

TP-Link Archer AC1200 – топова модель, яка розкриє усі можливості гігабітного інтернету. Завдяки підтримці стандарту 802.11ас роутер ще довго буде актуальним, та залишатиметься серед найпопулярніших моделей. Елегантний роутер у мінімалістичному стилі чудово доповнить  інтер’єр багатьох офісів та квартир. Потужність маршрутизатора забезпечить комфортний перегляд фільмів та медіа, ігри онлайн, спілкування у Skype – і все це багатьма людьми одночасно і без затримок.

Комплектація :

 • роутер
 • адаптер живлення
 • кабель Ethernet
 • посібник по швидкому налаштуванню

Специфікації

 • модель: TP-Link Archer AC1200 C5 v4
 • стандарт: IEEE 802.11n/g/b 2,4 ГГц; IEEE 802.11ac/n/a 5 ГГц
 • швидкість: 1,2 Гбіт/с: 300 Мбіт/с + 2,4 ГГц і 867 Мбіт/с на 5 ГГц.
 • антени: 4 зовнішні незнімні
 • шифрування: 64/128 bit WEP/WPA/WPA2.WPA-PSK/WPA2-PSK
 • інтерфейс: 4 порти LAN 10/100/1000 Мбіт/с, 1 порт WAN 10/100/1000 Мбіт/с, 1 порт USB 2.0
 • блок живлення: 12 В / 1 А
 • розміри: 230 х 144 х 37 мм
comments powered by Disqus
 
Top