Huawei оголосила старт продажів безпровідних навушників Freebuds

Huawei оголосила старт продажів безпровідних навушників Freebuds

Компанія Huawei презентує на українському ринку нову модель безпровідних навушників Freebuds. Новинка вирізняється ергономічним дизайном, збалансованим звучанням і може використовуватися як для прослуховування музики, так і в якості Bluetooth-гарнітури. Навушники працюють з пристроями на ОС Android та iOS, мають пило- и вологозахист, а також систему керування дотиком.

Bluetooth

Huawei Freebuds підтримують Bluetooth 4.2 та працюють з пристроями на ОС Android та iOS.

Дизайн і динаміки

Кожний навушник складається з двох рухомо з'єднаних частин (діаметром 7 мм) і має вагу близько 5,6 г. М'які силіконові насадки в чотирьох розмірах (L, M, S, XS) і спеціальний вітрозахисний дизайн допомагають підвищити комфорт користування навушниками і знизити рівень зовнішніх шумів.

У витончений мінімалістичний корпус кожного навушника класичного білого або чорного кольору укладено по два динаміки, роботу яких можна регулювати за допомогою еквалайзера (EQ) для досягнення чітких високих частот, природного альта і глибокого баса. Таке поєднання окремих джерел різних частот дозволяє передавати високоякісні стереофонічні звукові ефекти і максимально точно відтворювати звук.

Керування дотиком

Новинка оснащена вбудованим датчиком гравітації G-Sensor, який дозволяє керувати навушниками подвійним дотиком. Якщо двічі торкнутися лівого навушника, активується голосовий помічник, який підтримує Huawei HiAssistant, Apple Siri, Google Assistant та інші додатки і який готовий прийти на допомогу, навіть якщо користувач не виймає смартфон з кишені. Подвійним дотиком до правого навушника можна призупинити або відновити відтворення музики. Щоб відповісти на вхідний дзвінок, достатньо подвійного дотику до будь-якого з навушників, те ж саме потрібно зробити, щоб завершити розмову.

Звук без перешкод

У Huawei Freebuds використана технологія усунення зовнішнього шуму, яка в поєднанні з чотирма мікрофонами забезпечує кристально чистий звук під час розмови й усуває понад 90% фонового шуму. Використання технології AAC (Advanced Audio Coding) гарантує прийом якісного звуку.

Автоматичне розпізнавання

Завдяки вбудованому інфрачервоному датчику Huawei Freebuds самі розпізнають, коли ними користуються, і виконують відповідні операції, такі як призупинення відтворення музики, включення режиму очікування або відновлення музики.

Водо- та вологостійкість

Навушники мають ІP54 клас пило- та вологозахисту, тому ідеально підходять для занять спортом, а також використання в екстремальних погодних умовах.

Зарядний кейс

Huawei Freebuds поставляються в елегантному зарядному кейсі вагою всього 43 г, який одночасно виконує функції зарядки і станції для підключення навушників до інших пристроїв, а також є компактним кейсом для зберігання і перенесення. Після з'єднання кейса з Bluetooth-пристроєм навушники автоматично підключаються, як тільки кейс буде відчинений.

Світлодіодний RGB-індикатор зарядного чохла вказує стан зарядки, рівень заряду акумулятора, стан з'єднання, а також наявність навушників у чохлі.

Тривалість заряду

Навушники мають вбудовану літій-іонну батарею ємністю 55 мА*год і зарядний кейс ємністю 410 мА*год. Час повної зарядки в кейсі становить 1 годину, після чого користувач отримує вражаючі 10 годин прослуховування музики при заряджанні в зарядному кейсі або 3 години відтворення / 2,5 години в режимі розмови після 1 повної зарядки. Швидка 15-хвилинна зарядка дозволяє активно користуватися навушниками 1,5 години. Крім того, HUAWEI Freebuds тримають заряд близько 40 годин у режимі очікування при підключенні до іншого пристрою через Bluetooth.

Рекомендована вартість новинки — 3 999 грн.

comments powered by Disqus
 
Top