TP-Link починає продавати в Україні 4G LTE роутер TL-MR6400

TP-Link починає продавати в Україні 4G LTE роутер TL-MR6400

Цей інноваційний маршрутизатор забезпечує Wi-Fi з’єднання на швидкості до 300 Мбіт/c по стандарту 802.11n, допоможе забути про труднощі з налаштуваннями і буде працювати в будь-якій точці, де є покриття 3G/4G мережі.

TL-MR6400 забезпечить підключення бездротових пристроїв стандарту 802.11n та дротових Ethernet-пристроїв до 3G/4G мереж мобільних операторів або до мереж інтернет-провайдерів, дозволяючи переглядати відео найкращої якості, завантажувати файли та організовувати відеоконференції без розривів з’єднання. Максимальна швидкість заватаження файлів в LTE-мережах сягає позначки 150 Мбіт/с.

Також роутер допоможе отримати швидкість Wi-Fi з’єднання до 300 Мбіт/с, чого цілком достатньо для онлайн-ігор, швидкого заватаження даних та інших повсякденних завдань. Дві LTE антени та дві вбудовані антени Wi-Fi забезпечать вам стабільне підключення та якісне покриття бездротової мережі, а порт WAN/LAN, який може перемикатися, перетворює роутер в універсальний пристрій, що може підключатися як до 3G/4G-мереж, так і до дротових Ethernet-мереж. За наявності двох одночасних підключень користувач зможе визначити одне з них як основне, а друге - як резервне.

Про складне налаштування можна забути назавжди. Вам потрібно лише вставити SIM-карту та увімкнути роутер – ідеальне рішення для тих, хто мешкає у власному будинку та позбавлений можливості користуватися повноцінним інтернетом через відсутність кабелю інтернет-провайдера. Також вам не доведеться турбуватися про те, як завести інтернет-кабель в будинок або квартиру. Більше того: TL-MR6400 допоможе влаштувати інтернет на дачі - навіть у тому випадку, якщо ви буваєте там кілька разів на рік. Просто покладіть роутер з адаптером живлення в багажник автомобілю, а приїхавши на місце, достаньте його, підключіть до розетки та насолоджуйтесь якісним інтернетом. Звичайно, це спрацює лише в тому випадку, якщо у вас на дачі є покриття 3G/4G.

Рекомендована роздрібна ціна TP-Link TL-MR6400 складає 2 799 грн.

comments powered by Disqus
 
Top