Лінійка надлегких і компактних рідерів PocketBook у новому продуктовому дизайні

Лінійка надлегких і компактних рідерів PocketBook у новому продуктовому дизайні

PocketBook представляє два рідери у новому дизайні: PocketBook 616 – простий у використанні пристрій із підсвіткою, а також довгоочікуваний PocketBook Touch Lux 4 – флагманська модель із сенсорним екраном E Ink Carta і підсвіткою.

PocketBook Touch Lux 4 – комфорт читання в режимі 24/7

Завдяки набору сучасних функцій і компактним розмірам PocketBook Touch Lux 4 створений для пристрасних читачів, які використовують будь-яку можливість, щоб прикрасити буденність захоплюючою книгою. Зберігайте до 3000 електронних книг у супер-легкому пристрої, робіть замітки і закладки, зручно переглядайте примітки, миттєво перекладайте незнайомі іноземні слова, і, звісно, оцініть переваги E Ink екрану останнього покоління.

PocketBook Touch Lux 4 оснащений ємнісним мультисенсорним дисплеєм E Ink Carta з HD роздільною здатністю (1024 × 758). Вбудована світлодіодна підсвітка забезпечує цілодобовий комфорт читання у будь-яких умовах освітлення.

Завдяки новому унікальному дизайну, PocketBook Touch Lux 4 оцінять вимогливі до стилю користувачі. Усі елементи рідера підкреслюють елегантність один одного, і гармонійно зливаються в єдине ціле. Пристрій представлений в елегантному обсидіановому чорному кольорі.

При вазі всього 155 г, пристрій має супер-компактні розміри 161,3 × 108 × 8 мм. Рідер оснащений ергономічними кнопками для тих, хто надає перевагу ручному управлінню пристроєм.

Збільшена оперативна пам'ять 512 МБ і процесор потужністю 1 ГГц гарантують швидкий відгук усіх сервісів і додатків. 8 ГБ вбудованої пам'яті і слот для карт microSD (до 32 ГБ), дають користувачеві можливість зберігати до 3000 електронних книг у кишенькової цифровій бібліотеці.

PocketBook Touch Lux 4 підтримує 17 форматів книг без конвертації і 4 графічні формати, такі як JPEG, BMP, PNG, TIFF. Закачати контент на рідер можна просто і швидко, без підключення до ПК, завдяки вбудованому Wi-Fi і сервісам PocketBook Cloud, Dropbox PocketBook і Send-to-PocketBook. Використовуючи встановлені словники, читати книги на іноземних мовах просто і комфортно – дізнатися значення незнайомого слова можна миттєво, не витрачаючи часу на он-лайн сервіси для перекладу або гортання паперового словника.

Датчик обкладинки дозволяє використовувати «функцію сну» і економити заряд батареї за допомогою аксесуарів PocketBook, сумісних із цією конкретною моделлю.

13 серпня 2018 року новий PocketBook Touch Lux 4 став доступним для ексклюзивного передзамовлення в офіційному онлайн-магазині PocketBook, а у широкому продажі модель з'явиться на початку осені 2018 року.

PocketBook 616 – просто бути в тренді

З новим PocketBook 616 комфорт читання в русі виходить на новий рівень. Реалізований у новому витонченому дизайні компактний рідер, розміром усього 161,3 × 108 × 8 мм, легко вміститься у стандартну кишеню джинсів і навіть найменшу жіночу сумочку.

PocketBook 616 оснащений екраном E Ink Carta з роздільною здатністю HD (1024 × 758), що гарантує безпеку і комфорт для очей навіть після багатьох годин безперервного читання. Світлодіодна підсвітка дозволяє насолоджуватися захоплюючими сюжетами електронних книг, у тому числі й при тьмяному освітленні.

Новий PocketBook 616 втілює легкість і простоту в усіх сенсах. Він отримав ергономічні кнопки для простого використання. Вага лише 155 г робить рідер одним із найлегших на ринку, а завдяки інтуїтивно зрозумілому інтерфейсу, управляти пристроєм зможе навіть дитина.

Із 8 ГБ вбудованої пам'яті та можливістю її розширення, завдяки слоту для microSD (до 32 ГБ), рідер може стати справжньою бібліотекою в кишені, яка вміщає до 3000 книг. Рідер традиційно підтримує без конвертації 17 книжкових і 4 графічні формати, такі як JPEG, BMP, PNG, TIFF. Встановлені словники зроблять читання книг англійською та німецькою мовами легким і приємним.

Рідер також оснащений датчиком обкладинки, що дозволяє використовувати інтелектуальну «функцію сну» і економити заряд батареї завдяки одному з аксесуарів  PocketBook, сумісних з цією конкретною моделлю.

Пристрій виконаний у привабливому обсидіановому чорному кольорі. 13 серпня 2018 року PocketBook 616 став доступним для передзамовлення в офіційному онлайн-магазині PocketBook, а в широкому продажі модель з'явиться на початку осені 2018 року.

comments powered by Disqus
 
Top