Камера RX100 VI від Sony виходить на український ринок

Камера RX100 VI від Sony виходить на український ринок

Модель об'єднує зум з великим діапазоном збільшення 24-200 мм, яскравий об'єктив і вражаюче швидке автофокусування в ультракомпактному корпусі.

Інноваційна камера RX100 VI перша з усіх моделей серії RX100 підтримує зум з широким діапазоном, оскільки оснащена вражаючим об'єктивом ZEISS Vario-Sonnar T 24-200 ММI F2,8 - F4,5, і при цьому вона не втратила своєї портативності, швидкості реакції і високої якості зображення, які стали відмінними рисами серії Sony RX100. Потужний зум, вражаюча якість зображення і різноманітність функцій при зйомці як фото, так і відео, роблять її ідеальним вибором для зйомок повсякденного життя, міських пейзажів, портретів, спорту, дикої природи і всього, чого завгодно.

Нова модель оснащена 20,1-мегапіксельною багатошаровою Exmor RS CMOS матрицею Exmor RS з діагоналлю 1.0" і чіпом пам'яті DRAM, а також модернізованим процесором обробки зображення BIONZ X з чіпом препроцесора, який максимізує швидкість обробки і оптимізує якість зображення при будь-яких умовах зйомки. Крім того, камера RX100 VI оснащена неймовірно ефективною системою швидкого гібридного автофокусування з 315 точками фазового автофокусу на матриці, яка здатна фокусувати зображення всього за 0,03 секунди, найшвидшим в світi автофокусуванням для камер з 1.0" матрицею. Ця камера здатна вести зйомку зі швидкістю до 24 к / СV при повній роздільній здатності з безперервним автофокусуванням / АЕ і створювати прекрасне 4K-відео з повним зчитуванням без об'єднання пікселів.

Новий 24-200мм зум-об'єктив з великим збільшенням і чудовою якістю зображення

Вперше в серії камер Sony RX100 новий об'єктив ZEISS Vario-Sonnar T 24-200 ММI F2,8 - F4,5 об'єднує в одній компактній конструкції можливості двох діапазонів фокусних відстаней: 24-70 мм і 70-200 ММI. Цього вдалося досягти завдяки унікальній конструкції об'єктива, в якій використані два асферичні елементи з ED-скла і вісім асферичних елементів, включаючи чотири вдосконалених асферичні елементи AA. Всі елементи конструкції діють узгоджено, щоб забезпечити чудову чіткість зображення на всій площі кадру при будь-яких фокусних відстанях, підтримуючи відому якість зображення серії RX100.

Вражаючий новий об'єктив камери RX100 VI зберігає великий отвір діафрагми в усьому діапазоні зуму, гарантуючи можливість знімати портрети з прекрасною якістю боке, отримувати кристально чітке зображення швидко рухомих об'єктів і багато іншого. Крім того, цей об'єктив оснащений вбудованою оптичною системою стабілізації зображення SteadyShotTM, яка еквівалентна 4,0-шаговому зменшенню витримки, що дозволяє запобігти розмиванню зображення при більш тривалих витримках в умовах слабкого освітлення або при зйомці в телефото діапазоні зуму.

 Блискавичне автофокусування і високі швидкості зйомки

Нова модель RX100 VI оснащена системою швидкого гібридного автофокусування, що дозволяє камері фокусувати зображення всього за 0,03 секунди. Ця інноваційна система автофокусування поєднує відповідні переваги контрастного автофокусування з 315 точками фазового автофокусування в фокальній площині, які охоплюють близько 65% площі кадру. Ця швидка система фокусування доповнює широкий діапазон фокусних відстаней об'єктива 24-200 ММI, забезпечуючи можливість відобразити будь-які об'єкти з високою детальністю і чіткістю.

Крім цього, вперше в серії RX100 модель RX100 VI використовує розроблену Sony вдосконалену технологію стеження з високою щільністю точок High-density Tracking AF, яка концентрує точки автофокусування навколо об'єкта з метою поліпшити точність спостереження і фокусування.

Використовується також популярна технологія автофокусу по очах Eye AF, ефективність стеження якої приблизно вдвічі вища, ніж в існуючих моделях серії RX100. Крім того, камера оснащена сенсорними функціями фокусування і управління точками фокусування для тих користувачів, яким подобається вибирати ідеальні точки фокусування, вказуючи їх пальцем на ЖК екрані.   

Ідеальним доповненням до системи автофокусування є підтримування камерою RX100 VI режиму безперервної зйомки зі швидкістю до 24 к / СV з автофокусуванням / АЕ і вражаючим буфером пам'яті, здатним вмістити до 233 зображень. Запізнення екрану електронного видошукача було значно зменшено в порівнянні з попередніми моделями, що дозволяє користувачеві, який веде зйомку, впевнено вловити вирішальний момент. Зняті в режимі безперервної зйомки кадри можна також виводити на екран не окремо, а групами, що робить перегляд зручніше.

Модель RX100 VI оснащена швидким антидісторсіонним затвором (мінімальна витримка до 1/32000 секунди), який зменшує ефект «желе», що виникає, зазвичай, при зйомці швидкорухомих об'єктів, дозволяючи знімати абсолютно безшумно у всіх режимах, включаючи швидку безперервну зйомку, коли задіяний електронний затвор. Передбачений режим механічного затвора, який при необхідності може бути включений користувачем.

Вдосконалені можливості відео, включаючи 4K HDR

Компактна камера RX100 VI оснащена безліччю відеофункцій, які задовольнять навіть найбільш вимогливих ентузіастів відеозйомки.

Завдяки швидкому гібридному автофокусуванню точки фазового автофокусу в фокальній площині забезпечують точність фокусування і стеження навіть при суворих вимогах, які пред'являє до фокусування зйомка 4K-відео. У системі меню ви можете налаштувати швидкість приводу АФ і чутливість автофокусування, надаючи користувачу масу можливостей підлаштовувати систему фокусування відповідно до своїх уподобань.

У режимі 4K нова модель RX100 VI використовує повне зчитування без об'єднання пікселів, щоб забезпечити запис найдрібніших деталей 4K-відео з мінімальними проявами муару і сходового ефекту.

Вперше в камерах Cyber-shot модель RX100 VI реалізується сумісність з 4K HDR завдяки новому профілю зображення HLG (Hybrid Log-Gamma), який підтримує пряму HDR-трансляцію. У числі додаткових функцій відео професійного рівня профілі S-Log3 / S-Gamut3, режим 120p Full HD, профіль зображення, запис проксі-файлу і багато іншого. Модель RX100 VI дозволяє записувати відео з суперсповільнюючим рухом зі швидкостями 250, 500 або 1000 к/с.

Першокласні конструктивні рішення, управління і зручність

Нова камера RX100 VI оснащена висококонтрастним електронним видошукачем XGA OLED Tru-Finder, екран якого містить 2,35 млн точок і має покриття ZEISS T Coating, що забезпечує реалістичне зображення при попередньому перегляді і відтворенні. Електронний видошукач складається і забирається в корпус камери, і може бути активований моментально одним натисненням кнопки.

Вперше в серії Sony RX модель RX100 VI оснащена сенсорним затвором, який можна активувати легким дотиком до РК-екрану, важелем зуму з регульованою швидкістю зуму і ЖК-екраном, нахиляються на 180 градусів вгору або на 90 градусів вниз, щоб користувач міг творчо підійти до вибору точки зйомки. Передбачена також функція автоматичного відключення монітора, яка дає до 30% збільшення максимальної кількості фотознімків. Крім того, камера сумісна з системами зв'язку Wi-Fi, NFC і Bluetooth.

Новинка Cyber-shot RX100 VI (модель DSC-RX100M6) буде доступна за орієнтовною ціною 35 999 грн вже з початку серпня 2018 року.

comments powered by Disqus
 
Top