Новий Samsung Galaxy Watch завжди на зв'язку

Новий Samsung Galaxy Watch завжди на зв'язку

Samsung Electronics представляє новий розумний годинник Samsung Galaxy Watch. Galaxy Watch Watch це перший годиник на революційній платформі Exynos 9110, що задає нові стандарти в інсдустрії і демонструє передові рішення екосистеми Samsung Galaxy. Поєднання нового процессора на 10нм та збільшеного акумулятора дозволило збільшити автономність роботи до 7 днів (в версії 46мм), а покращений HRM сенсор наділений функціями моніторингу стресу та сну для прихильників здорового способу життя та персоналізованим дизайном. Лінійка отримає широкий вибір ремінців та три нові кольори корпусу: срібний (Silver), чорний (Midnight Black) та рожевий (Rose Gold).

Залишайтесь на зв'язку  ще довше

Покращена автономність Galaxy Watch забезпечує до 7 днів для версії на 46мм та до 4 днів для версії на 42мм (80+ годин роботи) без необхідності у щоденній зарядці, тим самим не відволікаючи від інтенсивного буденного графіка. Покращена автономність Galaxy Watch дозволяє насолодитись свободою від смартфона ще довше, оскільки повідомлення, дзвінки надходитимуть безпосередньо на годинник.  До того ж, користувачі також можуть починати та закінчувати свій день з щоденним брифінгом, щоб миттєво бути у курсі актуальних нагадувань, прогнозу погоди та запланованих зустрічей.

Підтримуйте баланс

Galaxy Watch розроблений з думкою про здоровий стиль життя користувачів, тому  пропонує новий цілісний підхід до моніторингу його стану. Пристрій отримав трекер для управління стресом, який автоматично визначає високі рівні занепокоєння та пропонує дихальні вправи для концентрації уваги. Крім того, новий передовий трекер сну контролює всі його фази, включаючи фазу швидкого сну. Так користувач виробляє звичку до якісного відпочинку та отримує саме той його обсяг, якого достатньо для насиченого продуктивного дня.

Комбінація трекерів стресу та сну у Galaxy Watch дає можливість користувачам досягати й інших цілей, пов’язаних зі здоров’ям, у тому числі у фітнесі. Galaxy Watch підтримує 21 нову вправу, загальна кількість яких досягла 39. Оскільки для ефективних занять спортом важливо мати збалансоване харчування, Galaxy Watch спрощує цей процес за допомогою інтуїтивного відстеження споживаних калорій і персоналізованих попереджень. Також, користувачі можуть із легкістю фіксувати страви через Bixby Vision на смартфоні Galaxy. Для кращого контролю за калоріями можна сфотографувати їжу та миттєво внести її дані у Samsung Health або Galaxy Watch.

Насолоджуйтесь стильним і завжди актуальним дизайном

Galaxy Watch доповнить будь-який стиль – годинник  доступний в 46-міліметрій срібній версії  та 42-міліметрових  чорній та  відтінку рожевого золота. Користувачі можуть персоналізувати пристрій ще більше за допомогою широкого вибору циферблатів і ремінців. До їх числа також потрапили рішення від Braloba — відомого виробника високоякісних ремінців. Galaxy Watch успадкував знаменитий круглий безель Samsung та отримав підтримку Always On дисплея разом із підвищеною зручністю використання. Galaxy Watch вперше отримав звук стрілки аналогового годинника, повідомлення про початок нової години та ефект глибини разом із тінню. Все це робить новинку максимально схожою на класичний годинник — як на перший погляд, так і на відчуття. Міцність Galaxy Watch сертифікована на відповідність військовим стандартам -  захисне скло Corning Gorilla Glass DX+ і лідируючий у галузі показник водостійкості на  5 ATM гарантують тривале використання пристрою у будь-яких умовах.

Відчуйте всі переваги екосистеми Samsung Galaxy

Galaxy Watch поєднує всі переваги екосистеми Galaxy та забезпечує чудовий досвід використання завдяки SmartThings, Samsung Health, Samsung Flow, Samsung Knox, Bixby та співпраці зі Spotify та Under Armour. Для простого доступу та контролю підключених пристроїв на Galaxy Watch є SmartThings. Усі функції доступні на зап'ясті — починаючи з увімкнення телевізору вранці та закінчуючи регулюванням температури кондиціонера перед сном. Також, Samsung спростила управління музикою та мультимедіа. Spotify дозволяє користувачам насолоджуватися піснями без доступу до інтернету або навіть без смартфону безпосередньо на Galaxy Watch у режимі Spotify Offline. Безпеку інформації гарантує Samsung Knox, тоді як швидкий доступ до комп'ютера або планшета надасть Samsung Flow.

comments powered by Disqus
 
Top