В Україні почалися продажі Archer C5400X – першого геймерського роутера TP-Link

В Україні почалися продажі Archer C5400X – першого геймерського роутера TP-Link

У цієї моделі є все, що необхідно геймеру, який витратив чимало часу времени, аби зібрати геймерський комп’ютер своєї мрії. Потужний 64-бітний 4-ядерний процесор, підтримка трьох диапазонів Wi-Fi та вісім гігабітних портів Archer C5400X забезпечать вам максимальну продуктивність в мережі. Ми впевнені, що з таким роутером вы точно не програєте.

Якщо ігри – це ваша стихія, вам потрібен по-справжньому потужний та швидкий роутер. Archer C5400X цілком відповідає цим критеріям. Нова модель оснащена 64-бітным 4-ядерним процесором з тактовою частотою 1,8 ГГц з трьома співпроцесорами та 1 ГБ оперативної пам’яті. В результаті маршрутизатор забезпечує максимум потужності всім додаткам та онлайн-сервісам, а також виключає можливість затримки під час гри.

Модуль динамічної оптимізації автоматично розпізнає ігровий трафік та забезпечить тактичну перевагу під час рейдів, PvP-боїв або рейтингових матчів. Якщо ви захочете зробити перерву у грі, рекомендуємо подивитись фільми в форматі 4К – адже роутер легко витягує відтворення такого контенту.

Вступайте в бій на швидкості до 1000 Мбіт/с на діапазоні 2,4 ГГц та до 2167 Мбіт/с на кожному з двох діапазонів 5 ГГц. Три діапазона Wi-Fi допоможуть вам впорядкувати ресурси мережі та зберегти перевагу в швидкості в найбільш відповідальний момент. Використовуйте один діапазон Wi-Fi для ігор, а два інших – для решти завдань. Або увімкніть Smart Connect, щоб роутер сам обирав оптимальний діапазон для кожного підключеного пристрою.

Підтримка технології MU-MIMO робить можливою одночасну роздачу 4 потоків даних, забезпечуючи всім приймаючим пристроям в 4 рази більш високу швидкість у порівнянні із звичайним AC-роутером. Ну а функція Airtime Fairness рівномірно розподіляє канал між новими та застарілими пристроями, покращуючи загальну продуктивність Wi-Fi и не дозволяючи застарілим пристроям знизити швидкість з’єднання.

За допомогою технології RangeBoost вы зможете грати навіть у гаражі або на подвір’ї приватного будинку. RangeBoost підсилює прийом сигналу Wi-Fi, дозволяючи як старим, так і новим пристроям підтримувати більш стабільне з’єднання на далекій відстані.

Вісім гігабітних портів Ethernet допоможуть вам без коммутатора підключати ПК, ігрові консолі та SMART TV до високошвидкісної дротової мережі. Об’єднавши два порти LAN за допомогою функції агрегування, можна збільшити швидкість підключення в 2 раза – від 1 Гбіт/с до 2 Гбіт/с – для пристроїв NAS та ПК з опцією LACP (агрегування каналов).

Новий роутер підтримує TP-Link HomeCare та надійно захистить вашу мережу від загроз, які можуть проникнути в систему через завантажені файлы. TP-Link HomeCare викориcтовує технологію Trend Micro та захищає всі мережеві пристрої від кибератак за допомогою вбудованого антивіруса та сучасної системи запобігання вторгенням. Забезпечьте захист даних, що передаються, за допомогою вбудованого VPN та OpenVPN-сервера, створюючу приватну мережу за протоколом PPTP. Ну а функція VPN Acceleration дозволить прискорити ваше VPN-з’єднання в 5 разів.

Archer C5400X оснащений вбудованим сховищем на 16 ГБ, яке захищене міжмережевим екраном. Воно доступне в будь-який час та в будь-якій точці планеты – за умови, що у вас є вихід в інтернет та додаток TP-Link FileBank. За бажання обсяг сховища можна збільшити, підключивши до роутера USB-накопичувачі.

Рекомендована роздрібна ціна TP-Link Archer C5400X складає 9 999 грн.

comments powered by Disqus
 
Top