Ставка на камеру: внесок Huawei у розвиток мобільної фотографії

Ставка на камеру: внесок Huawei у розвиток мобільної фотографії

Останні декілька років компанія Huawei, враховуючи потреби користувачів, робить особливий акцент на розвиток мобільної фотографії. Аби знімки були якісним, а багато в чому навіть не поступалися студійним, Huawei знайшла найкращого партнера для створення фотокамери для свого пристрою — легендарну компанію Leica з більш ніж 100-річною історією успіху. Співпраця цих двох брендів встановила стандарти для виробників мобільних телефонів по всьому світу і довела, що Huawei обирає партнерами лідерів ринку, щоб постійно вдосконалювати свої продукти і впроваджувати інновації.

У 2016 році ринок побачив смартфон Huawei P9. Розроблений спільно з Leica, цей мобільний пристрій мав подвійну камеру і режим симуляції глибини різкості «віртуальна апертура». Він також став першим у світі смартфоном із чорно-білим сенсором для розширеного динамічного діапазону і автентичних чорно-білих фотографій. Рік потому Huawei представила його наступника, P10, який ще більше вдосконалив мобільну фотографію, а модель P10 Plus могла похвалитися фронтальною камерою з автофокусом. Більш того, смартфони P10 і P10 Plus з основною камерою Leica перемогли в номінації «Найкращий смартфон для фотографій 2017» престижної незалежної асоціації фотопреси Technical Image Press Association.

У тому ж 2017 році Huawei представила перші смартфони зі штучним інтелектом, Mate10 та Mate10 Pro. Для них була розроблена нова подвійна камера Leica зі світлочутливою апертурою f/1,6 та під управлінням штучного інтелекту.

Важливо зазначити, що Huawei не просто купує компоненти для своїх пристроїв, а бере активну участь у їх створенні. Так, від самого початку співпраці з Leica були створені спеціалізовані інженерні команди. Дві компанії активно діляться один з одним досвідом та знаннями в області досліджень і розробок.

Huawei продовжив співпрацю з Leica для розробки першої у світі потрійний камери для P20 Pro, яка вже встигла зібрати знакові нагороди. Крім чергового звання від TIPA «Найкращий смартфон для фотографії 2018», експерти найбільш авторитетного рейтингу якості камер та об'єктивів DxOMark відзначили Huawei P20 Pro рекордними для мобільних пристроїв балами.

Досвід, отриманий при розробці революційних характеристик своїх флагманів, компанія Huawei застосовує і в створенні бюджетних пристроїв. Так, у новому Y7 prime 2018 з лінійки Huawei Y з'явилася подвійна основна камера (13+2 Мп), що забезпечує користувачів надійним інструментом для знімків з ефектно розмитим фоном. Фронтальні камери пристроїв Y-серії мають м'який адаптивний спалах, який автоматично оцінює освітлення обличчя та регулює рівень яскравості.

З останніх представлених новинок середнього цінового сегмента — Huawei P smart+. Цей смартфон оснащений вже чотирма камерами, котрі працюють під управлінням штучного інтелекту. Основний сенсор фронтальної камери має роздільну здатність 24 Мп. Додатковий 2-мегапіксельний датчик відповідає за глибину різкості знімка. Селфі-камера розпізнає понад 200 умов зйомки у восьми категоріях. Основна камера отримала два сенсора, 16 Мп і 2 Мп, а алгоритми ШІ здатні розпізнавати 500 умов зйомки у 22 категоріях. Huawei P smart+ також допомагає користувачеві у створенні правильної композиції знімка. Новий пристрій має і режим відеозйомки супер слоу-моушн (480 кадрів на секунду). Це дозволяє користувачам ділитися найбільш захоплюючими моментами їхнього життя.

Аби підкреслити сучасні можливості камер своїх пристроїв і важливість мобільної фотографії, яка надає людям прекрасні можливості для самовираження, Huawei оголосила про фотоконкурс Next Image. Всі користувачі смартфонів Huawei зі Східної, Центральної та Північної Європи можуть позмагатися за грошовий приз розміром 10 000 євро, публікацію свого фото в журналі National Geographic та участь у фотоекспедіціі National Geographic в Італії. Надіслати мобільні роботи можна до 20 серпня 2018 року.

comments powered by Disqus
 
Top