Культовий «бананофон» Nokia 8110 вже в Україні

Культовий «бананофон» Nokia 8110 вже в Україні

HMD Global, дім для телефонів Nokia, сьогодні анонсує появу в Україні довгоочікуваної оновленої моделі телефона Nokia 8110. Ця модель доступна в найбільших магазинах електроніки за рекомендованою ціною 2299 грн.

Легендарний Nokia 8110, оновлений і з підтримкою 4G, практично повністю повторює зовнішність відомого слайдера, який усім нам добре знайомий з фільму «Матриця». Оригінальний дизайн телефона доповнює всю необхідну функціональність, властиву смартфонам.

Інтерфейс, знайомий і простий, буде зрозумілий і зручний кожному. Телефон оснащений інтуїтивним тактильним механізмом і слайдером, який може приймати і завершувати дзвінки. Крім функціональності, яка приємно вас здивує, Nokia 8110 гарантує стандарти якості та довговічності, традиційні для всіх моделей смартфонів і телефонів Nokia. Nokia 8110 – це прекрасний вибір для тих, хто хотів би мати легендарний телефон, але вже з підтримкою 4G, або для тих, кому необхідний другий телефон. Він підтримує доступ до магазину додатків, і ви можете продовжувати користуватися своїми улюбленими програмами, такими як Google Асистент, Google Пошук, Google Карти, Facebook і Twitter, обмінюватися імейлами, завантажувати свої контакти або синхронізувати календар з Outlook і Gmail. Ви можете бути впевнені, що з Nokia 8110 ви завжди будете на зв'язку, а якість з'єднання і передачі звуку в мережі забезпечить технологія VoLTE. За роботу телефона відповідає платформа Qualcomm® 205, гарантуючи бездоганну роботу девайса. Також фанів бренду порадує наявність у телефоні оновленої гри «Змійка».

Nokia 8110 представлений у двох яскравих кольорах на вибір – традиційному чорному, його можна придбати вже зараз, і бананово-жовтому, який надійде в продаж наприкінці липня. Придбати цю модель можна за рекомендованою ціною 2399 грн.

comments powered by Disqus
 
Top